Pandėliečių Achilo kulnas – ketvirtasis kėlinys (video) (0)

Publikuota: 2020-01-27 Kategorija: Sportas
Pandėliečių Achilo kulnas – ketvirtasis kėlinys (video)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Pandėlio komandai (raudona apranga) kovoje dėl atšokusių kamuolių sunkiai sekėsi įveikti Kavarsko aukštaūgius.

Savaitgalį į aikšteles krepšininkus ir sirgalius vėl kvietė Mažų miestelių lyga. Pandėliečiai, šįkart iškeitę Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro salę į tikrąją namų aikštę – Pandėlio gimnazijos sporto salę – dovanojo gražias, tačiau nesėkmingas rungtynes. Nesėkmę patyrė ir Obelių „Entuziastai“, išvykoje nusileidę Labūnavos (Kėdainių r.) ekipai, ir Panemunėlio „Fazė“, kurios varžovai išvykoje buvo Pajūrio „Jūra – 2“.Gražus ir korektiškas žaidimas
Sirgaliai, negausiai susirinkę į mažytę Pandėlio gimnazijos sporto salę, tikrai galėjo didžiuotis esą šio miesto komandos gerbėjai. Jų ekipa demonstravo gražų ir korektišką žaidimą. Nedidelė salė turėjo šiokių tokių privalumų snaiperiams. Todėl komandos metė tritaškius dažnai ir gana tiksliai. Antai pandėliečiai pataikė 39 proc. arba 13 iš 33 metimų, jų varžovai iš Kavarsko – 11 iš 27, arba 40 proc. Taiklūs tolimi metimai buvo svarbus ginklas abiejų komandų arsenale.
Vikrūs, greiti pandėliečiai varžovams nusileido po krepšiais: fiziškai stipresni ir aukštesni Kavarsko krepšininkai ne kartą turėjo progą keliskart pakartoti ataką. O pandėliečiai išsiskyrė kovingumu: dėl kamuolio rungėsi iki paskutiniųjų ir kovas dažniausiai laimėdavo. Netrūko ir perimtų kamuolių.
Abi komandos žaidė ganėtinai greitą krepšinį. Iki pertraukos sėkmė lydėjo pandėliečius. Jie pirmąjį kėlinį laimėjo 24:20, o antrajame varžovai išlygino trapią persvarą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo  48:48.
Trečiajame kėlinyje jau buvo matomi pirmieji pandėliečių nuovargio ženklai. Daugėjo keitimų, skubotų tolimų metimų, kurie tikslo nepasiekė. Komandos žaidė taškas į tašką, įtampa augo. Tačiau nebuvo ginčų nei su arbitrais, nei tarp komandų žaidėjų. Apie tvyrojusią atmosferą liudija detalė: kai pandėliečių žaidėjas nikstelėjo koją, varžovų treneris jam atnešė šaldančiojo aerozolio.
Deja, ketvirtajame kėlinyje pandėliečiams visiškai pritrūko jėgų. Ir paskutiniosiomis rungtynių minutėmis Kavarsko komanda ir įgijo tą nemenką persvarą: 13 taškų. Kavarskiečiai rungtynes laimėjo 95:82.
Pandėliečių komandos lyderiu buvo Karolis Kvedaravičius, įmetęs net 30 taškų. Eimantas Šeškus pelnė 12, Lukas Nagelė – 11 taškų. Pastarasis žaidėjas atkovojo 8 kamuolius, K. Kvedaravičius – 6, o Vidas Joneliūkštis – 4, viso 18 kamuolių. Tuo tarpu Kavarsko lyderių trejetas atkovojo, kartu sudėjus 37 kamuolius.

Nesisekė ir Panemunėlio, ir Obelių žaidėjams
Panemunėlio „Fazė“ 48:91 nusileido Pajūrio „Jūrai – 2“ Solidžią persvarą panemunėliečių varžovai įgijo jau pirmojoje rungtynių pusėje. Per ją „Fazė“ pelnė vos 15 taškų. Tik ketvirtąjį kėlinį, kai rungtynėse buvo jau viskas aišku, „Fazė“ sužaidė kiek geriau: pralaimėjo 19:20. Panemunėliečių gretose pasižymėjo Šarūnas Kaira, įmetęs 13 taškų, 11 pridėjo Giedrius Smalinskas, 7 – Karolis Azaravičius.
Labūnavoje pralaimėjo ir Obelių „Entuziastai“. Jie laimėjo pirmuosius du kėlinius, tačiau po pertraukos stipresni buvo varžovai. Jie įveikė mūsiškius 77:69. Mūsiškių gretose pasižymėjo Tomas Trumpa, pelnęs 22 taškus, 19 įmetė Egidijus Vilimas, 12 – Modestas Baltušis.
Kitas Mažų miestelių lygos rungtynes Pandėlio ekipa penktadienį, sausio 31-ąją žais Labūnavoje. O šeštadienį, vasario 1 d. rajono sirgalių laukia dvejos rungtynės Kūno kultūros ir sporto centro salėje. Pirmieji 12 val. varžovus priims Panemunėlio „Fazėsׅ“ krepšininkai. Jie susitiks su Paįstrio „Kvieta“. O 14 val. Obelių „Entuziastai“ žais su Kavarsko krepšininkais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą