Pažadėjo naujus bortus ledo ritulio aikštelei (4)

Publikuota: 2020-10-29 Kategorija: Sportas
Pažadėjo naujus bortus ledo ritulio aikštelei
Rajono savivaldybės nuotr. / Sutarta dėl naujų ledo ritulio aikštelės bortų.

Spalio 28-ąją rajono savivaldybės kvietimu Rokiškyje lankėsi asociacijos „Hockey Lietuva“ generalinis sekretorius Vaidas Budrauskas ir tarybos pirmininkas Mindaugas Marcinkevičius. Su jais susitiko rajono meras Ramūnas Godeliauskas, Kūno kultūros ir sporto centro direktorius Tadas Stakėnas bei Rokiškio ledo ritulio klubo prezidentas Rimantas Sakaitis (rajono savivaldybės nuotr.). Vizitas buvo vaisingas: dengtoje ledo ritulio aikštelėje jau kitą savaitę planuojama pradėti montuoti naujus apsauginius bortus.

Rajono savivaldybės facebook paskyroje skelbiama, kad aptarus rajono savivaldybės, jos įstaigų ir visuomeninių organizacijų indėlį į ledo ritulio infrastruktūros puoselėjimą rajone bei šios sporto šakos raidą, buvo sutarta dėl labai svarbaus dalyko: „Hockey Lietuva“ neatlygintinai skirs Rokiškio ledo ritulio bortus „Raita“, kurie buvo naudoti Lietuvoje vykusiame 2018 m. I B diviziono pasaulio čempionate. Nauji apsauginiai bortai bus su apsauginiais stiklais, juosiančiais visą aikštelę
Kaip pranešama, jau kitą savaitę bortai rėmėjų UAB „Rokauta“ ir AB „Rokiškio sūris“ dėka bus atgabenti į Rokiškį ir pradėti montuoti.
Už dovaną rajono savivaldybė įsipareigojo ir toliau bendradarbiauti su šios sporto šakos klubais, skatinti dalyvauti Lietuvos ledo ritulio čempionate.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video