Nesėkmingas rajono krepšinio komandų savaitgalis (video) (1)

Publikuota: 2020-02-03 Kategorija: Sportas
Nesėkmingas rajono krepšinio komandų savaitgalis (video)
„Rokiškio Sirena“ archyvo nuotr. / Krepšinis.

Savaitgalis Mažų miestelių krepšinio lygoje visoms trims rajono komandoms buvo nesėkmingas. Apmaudžiausiai rungtynės susiklostė Obelių „Entuziastams“: Kavarsko komandos snaiperio Edvino Slapšio paskutiniąją rungtynių sekundę pataikytas tritaškis lėmė pergalę šiai komandai.

Pandėliečiai nusileido Labūnavai
Pandėlio krepšininkai paskutiniąją sausio dieną vyko į Kėdainių rajoną, Labūnavą susitikti su vietos komanda. Išvyka buvo nesėkminga: aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą jau pirmosiomis rungtynių minutėmis ir jos nepaleido. Svečiai nusileido 90:104. Pandėliečių gretose pasižymėjo trečdalį komandos taškų – 31 – įmetęs Vygantas Kavaliauskas, 14 taškų pelnė Karolis Pučėta, 13 – Vidas Joneliūkštis.
Kol kas lygos B diviziono B grupėje pandėliečiai pergalių dar neturi.

Lyderių tritaškis palaidojo „Entuziastų“ viltis
Rungtynės nesusiklostė ir kitai B diviziono B grupėje žaidžiančiai mūsų rajono komandai – Obelių „Entuziastams“. Jie vasario 1 d. namuose susitiko su grupės lyderiais – Kavarsko krepšininkais. Šie iki šiol buvo laimėję trejas rungtynes iš tiek pat galimų ir buvo grupės lyderiai. Obeliečiai gi turėjo tik vieną pergalę, iškovotą prieš Pandėlio ekipą.
Obeliečiai rungtynes pradėjo ryžtingai ir pirmąjį kėlinį laimėjo trimis taškais. Antrajame persvara buvo jau varžovų pusėje. Trečiajame vėl stipresni buvo obeliečiai. Nė viena komanda neįgijo ryškesnės persvaros ir viską lėmė ketvirtasis kėlinys. O jis iki pat paskutiniųjų sekundžių vyko taškas į tašką. Likus žaisti maždaug 10 sekundžių, obeliečiams pavyko įmesti du taškus ir išlyginti rezultatą. Tačiau sulig rungtynių finaline sirena į krepšį įkrito tolimas E. Slapšio metimas ir obeliečiams teko pripažinti varžovų pranašumą 74:77.


„Entuziastų“ gretose rezultatyviausiai žaidė Renatas Jegorovas: jo sąskaitoje 17 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai. 15 taškų įmetė Tomas Trumpa, 14 – Arnas Juškevičius.
Obeliečiai po nesėkmingų rungtynių turnyrinėje lentelėje yra treti.„Fazė“ žengia be pergalių
Be pergalių Mažų miestelių lygos C diviziono D grupėje kol kas žengia ir Panemunėlio „Fazė“. Ji namuose priėmė Paįstrio (Panevėžio r.) „Kvietos“ komandą. Jai panemunėliečiai garbingai priešinosi du kėlinius. O po didžiosios pertraukos jau ėmė ryškėti svečių pranašumas. „Fazės“ gretose pasižymėjo Orestas Šnioka, pelnęs 29 taškus. 15 pridėjo Karolis Azaravičius, 13 – Šarūnas Kaira.
Panemunėliečiai kol kas turnyrinėje lentelėje yra ketvirti. Kad pasivytų trečioje vietoje esančią Širvintų „Briedžio“ ekipą, „Fazei“ reikia laimėti dvejas likusias rungtynes, ir tikėtis, kad širvintiškiai dvejas rungtynes pralaimės.
Artimiausios Mažų miestelių lygos rungtynės numatomos vasario 14 d. Pandėlio gimnazijoje. Čia 19.30 val. susitiks Pandėlys ir Obelių „Entuziastai“.Sekmadienį, vasario 16 d. Panemunėlio „Fazė“ susitiks su Širvintų „Briedžio“ krepšininkais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video