Nauja sporto šaka Rokiškio krašte - panevėžiečiai pristato diskgolfą (foto) (1)

Publikuota: 2020-06-13 Kategorija: Sportas
Nauja sporto šaka Rokiškio krašte - panevėžiečiai pristato diskgolfą (foto)
Evelinos Jasiulionytės nuotr. / A. Balčiūnas aiškina diskgolfo taisykles

Šeštadienio popietę Bajorų kaimo stadione Bajorų kaimo gyventojai susirinko išbandyti naujos sporto šakos - diskgolfo. Šį žaidimą mūsų kraštui pristatė panevėžiečiai, diskgolfo klubo nariai Arūnas ir Taisa Balčiūnai.

„Pernai rudenį Panevėžio parke išdygo 18 įmūrytų į žemę diskgolfo krepšių. Kartu su vyru parduotuvėje DEPO nusipirkome pirmus tris pačius paprasčiausius diskus, skirtus šiam žaidimui, ir ėmėme beveik kasdien lankytis parke. Vėliau profesionalūs panevėžiečiai, žaidžiantys Vilniuje, atvykę mus pamokė taisyklių ir disko metimo technikos. Nuo tada treniruojamės nuolatos ir šią sporto šaką pristatome visiems, norintiems su ja susipažinti",- pasakoja Taisa.

Diskgolfo principas panašus į paprasto golfo, tik vietoje kamuoliukų ir duobučių žaidžiama su diskais ir specialiais krepšiais. Šiam žaidimui nereikia specialios pievelės ir brangios įrangos, todėl jis prieinamas daug platesnei auditorijai. Jį galima žaisti bet kokiu oru ir visų amžiaus grupių žmonėms, todėl ši šaka sparčiai populiarėja visame pasaulyje. „Mūsų Panevėžio parke lankosi žaidėjai iš Latvijos, Estijos ir visos Lietuvos. Du praėjusius savaitgalius žaidėme dėl Panevėžio taurės, kur dalyvavo 65 žaidėjai. Šiek tiek pasitreniravus techniką įvaldyti labai lengva, todėl šį žaidimą išbandę visi jį greit pamėgsta. Itin įdomu, kuomet žaidžiama ne plyname lauke, o kalvotose vietose, tarp medžių ar kitokių kliūčių, - žaidėjams kalbėjo Arūnas.

Bajoruose dalyviams buvo pristatytos šio žaidimo taisyklės, taškų skaičiavimo principas ir taisyklingo metimo technikos. Teisėjai čia yra patys komandos nariai, todėl visi noriai įsitraukė į žaidimą. Kraštiečiai su didžiulėmis emocijomis mėtė diskus, skaičiavo taškus ir džiaugėsi puikiai praleista popiete. Nuotraukas iš diskgolfo žaidimo galite rasti galerijoje straipsnio apačioje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video