Motorizuotų parasparnių varžybų prizininkai - entuziastai iš Rokiškio (1)

Publikuota: 2020-08-05 Kategorija: Sportas
Motorizuotų parasparnių varžybų prizininkai - entuziastai iš Rokiškio
S. Rudoko asmeninio archyvo nuotr. / Prizininkai S. Rudokas ir K. Aleinikovas

Rugpjūčio 2 dieną į Alytuje vykusias ASA taurės varžybas, jau tryliktą kartą rinkosi motorizuotų parasparnių entuziastai. Šiais metais varžybose dalyvavo pilotai iš „Puga“, „Orlėkio", „Sky Virus", „Vilniaus eskadrilės" bei „Penktojo vandenyno" motorizuotų parasparnių klubų.

Rokiškio skraidymo asociacijai „Puga“ atstovavo du pilotai – septintus metus parasparniu skraidantis Saulius Rudokas ir pirmus metus sportuojantis Konstantinas Aleinikovas. Varžybų dalyvių gausu nebuvo – norinčių dalyvauti gretas praretino siaučiantis virusas.

Universalių varžybų metu dalyviams teko įveikti net 10 rungčių. Vertinant rezultatus buvo atsižvelgiama į greitį, navigaciją, tikslumą.

Abu šiose varžybose dalyvavę rokiškiečiai iškovojo prizines vietas ir namo grįžo su medaliais. Susumavus visus taškus Saulius Rudokas iškovojo antrą vietą, Konstantinas Aleinikovas – trečią.

Kaip sakė varžybose dalyvavęs Saulius Rudokas, padarytos kelios klaidos lėmė, kad pirmąją vietą teko užleisti varžovui iš klubo „Penktasis vandenynas“ - Tomui Raibikiui. Įsitvirtinti lyderio pozicijoje T. Raibikiui padėjo tikslesnis „Lėktuvnešio“ rungties išpildymas. S. Rudokas nepralenkiamas buvo „Slalomo“ rungtyje.

Jau nuo pirmų skraidymo metų varžybose dalyvaujantis S. Rudokas džiaugėsi savo kolegos K. Aleinikovo pergale. „Konstantinas skraido pirmus metus, yra mano mokinys. Šiose varžybose norėjo išbandyti savo jėgas ir iš karto prizinė vieta. Mano vertinimu, tai labai geras rezultatas“- sakė S. Rudokas.

Rugsėjo 5-6 dienomis planuojama organizuoti Lietuvos motorizuotų parasparnių varžybas Rokiškyje.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video