Miesto šventei – „Grizlio turnyras“ (1)

Publikuota: 2019-08-26 Kategorija: Sportas
Miesto šventei – „Grizlio turnyras“
Asmeninio archyvo nuotr. / Galiūnas kraštietis Dainius Repšys kviečia registruotis į „Grizlio turnyrą“.

Kraštietis, daugkartinis šalies rekordininkas jėgos trikovėje ir žinomas galiūnas, garsinantis Lietuvą visame pasaulyje vykstančiose šios sporto šakos varžybose, Dainius Repšys kartu su jėgos trikovės klubu „Grizlis“ sugalvojo dovaną Rokiškio gimtadieniui: galiūnų turnyrą, kuriame gali varžytis visi norintieji atletai.

Galiūno D. Repšio ir „Grizlio“ klubo draugystė trunka jau labai ilgą laiką. Šis garsus sportininkas savo atleto kelią pradėjo būtent rokiškėnų sporto klube. Tai buvo D. Repšio sėkmingos jėgos trikovininko karjeros, pažymėta daugybe taurių, titulų, rekordų, kelias. Taip pat ir galiūnų sporte kraštietis sportininkas pasiekė didelių aukštumų. Tačiau, kaip sako pats sportininkas, savosios gimtinės jis niekada nepamiršo. Ir nori pradžiuginti jos žmones įdomiomis varžybomis.

Jose kviečiami dalyvauti visi norintieji. Menka paslaptis, kad keturių svorio kategorijų varžybose rokiškėnai pamatys ne vieną garsų vardą ir veidą. Taigi, mūsų rajono atletams teks puiki proga pasivaržyti su geriausiais. O rungtys bus įdomios ir nestandartinės: rąsto kėlimas, traukos varžybos, taip pat 200 kg štangos spaudimas gulomis kuo daugiau kartų. Tai tarsi aliuzija į populiariausią sporto klubuose klausimą: „Kiek spaudi?“

Norintieji dalyvauti kviečiami jau dabar registruotis sporto klube „Grizlis“ pas Alą Sketerienę arba telefonu 8-612-79952.

Šis turnyras planuojamas rugsėjo 22 d. prie Rokiškio krašto muziejaus, po atviru dangumi, kad juo galėtų pasidžiaugti ir rokiškėnai, ir šventės svečiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą