Mažieji ledo ritulininkai pralaimėjo, tačiau žiūrovams dovanojo gerų emocijų (0)

Publikuota: 2020-02-10 Kategorija: Sportas
Mažieji ledo ritulininkai pralaimėjo, tačiau žiūrovams dovanojo gerų emocijų
Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotr. / Rokiškėnai (tamsi apranga) antrajame kėlinyje patikimai gynė savo vartus.

Vasario 7 d., penktadienį Kūno kultūros ir sporto centro ledo aikštelėje buvo smagus sujudimas: Lietuvos čempionato U-11 amžiaus grupės B grupės rungtynes žaidė jaunieji Rokiškio ir Klaipėdos ledo ritulininkai.

Į ledo ritulio rungtynes, nepaisant šalto oro, susirinko nemažai žiūrovų. Kol kas dėl aikštelės atnaujinimo darbų sėdimų vietų žiūrovams nėra, tad ir rokiškėnų, ir klaipėdiškių sportininkų tėveliai rungtynes stebėjo stovėdami ant šlaito. Karšta buvo ir aikštelėje, ir už jos ribų: sirgaliai audringai palaikė saviškius, negailėjo jiems patarimų, nors akivaizdu, kad tokiu atstumu ir dar su šalmais ant galvų, mažieji ledo ritulininkai tų patarimų neišgirdo.

Pirmieji du kėliniai nuteikė viltingai: nors ir pirmavo klaipėdiečiai, tačiau rokiškėnai jiems neleido atitrūkti. Pirmajame kėlinyje pirmieji varžovų vartus sėkmingai atakavo mūsiškiai: Matas Garbunovas pelnė įvartį. Į jį netrukus įvarčiu atsakė ir klaipėdiečiai. Viso pirmajame kėlinyje varžovai įmušė 5 įvarčius, mūsiškiai – tris. Be jau minėto M. Garbunovo, du įvarčius rokiškėnams pelnė Gustas Stočkus. Jam priklausė ir antrasis kėlinys: G. Stočkus buvo vienintelis, kuris jame pasižymėjo. Berniukas pelnė dar du įvarčius. O rezultatas tapo lygus 5:5. Deja, rokiškėnams trečiajame kėlinyje pritrūko jėgų ir klaipėdiečiai pelnė šešis įvarčius be atsako. 5:11 – mūsiškių pralaimėjimu baigėsi rungtynės.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą