Mažų miestelių lygos sezono pradžia nukeliama (0)

Publikuota: 2020-11-03 Kategorija: Sportas
Mažų miestelių lygos sezono pradžia nukeliama
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Pandėlio krepšininkus (tamsesnė apranga) sirgaliai išvys ir šiemet žaidžiančius B divizione, o štai Panemunėlio „Fazė“ (šviesesnė apranga) šį Mažų miestelių lygos sezoną praleis.

Rajono krepšinio mėgėjai nekantriai laukė svarbiausios sezono naujienos– kada gi startuos Mažų miestelių lygos 2020-2021 m. sezonas? Planuota jo pirmąsias rungtynes sužaisti jau spalio pabaigoje, arba per ilgąjį savaitgalį spalio-lapkričio mėn. sandūroje. Tačiau dėl Vyriausybės įvestų apribojimų, Mažų miestelių lygos varžybos prasidės ne anksčiau lapkričio 14-osios. Bent jau taip tikisi varžybų organizatoriai.


Mažų miestelių lygos 2019-20 m. sezonas buvo nutrauktas gerokai prieš laiką. Įprastai lygos čempionai paaiškėdavo pavasarį, o šiemet jų teko palaukti iki pat spalio vidurio: lygos čempionatas finišavo spalio 10 d. Nugalėtojais tapo Kruonio „Žaibo“ krepšininkai.
Naujam sezonui registruotis ekipos buvo pakviestos rugsėjo viduryje, tačiau vėliau registracija pratęsta iki spalio 12-osios. Planuota, kad Mažų miestelių lygos naujasis sezonas prasidės arba spalio pabaigoje, arba per ilgąjį savaitgalį spalio-lapkričio sandūroje. Besirengiant startui, buvo sudaryti lygos divizionai: A, B ir veteranų (35+). Akivaizdžiai matyti, kad karantinas atsiliepė mėgėjiškam krepšiniui. Mažų miestelių lygoje žaisti A divizione užsiregistravo tik 12 ekipų. A diviziono Rytų pogrupyje žais Obelių „Entuziastai“.
B diviziono komandų tiek pat – 12-ka. Šio diviziono Rytų grupėje žais dvi rajono komandos: Pandėlys ir Obelių „Gnomas“. 35+ divizione žais 11 ekipų, mūsų rajono atstovų ten nebus.
Palyginti: pernai A divizione žaidė 16 komandų, B divizione – 12, ir 35+divizione – 10 ekipų.
Jas aikštelėje sirgaliai išvys ne anksčiau lapkričio 14-osios. Organizatoriai tikisi, kad lygos varžybas visgi pavyks pradėti lapkritį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video