Mažų miestelių lygoje sėkmė lydėjo tik Pandėlio komandą (foto+video) (1)

Publikuota: 2019-11-11 Kategorija: Sportas
Mažų miestelių lygoje sėkmė lydėjo tik Pandėlio komandą (foto+video)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Pandėlio (raudona apranga) ir Panemunėlio „Fazės“ rungtynės buvo ramios ir korektiškos, tačiau jose netrūko gražių akimirkų.

Lapkričio 9 d. vyrų krepšinio Mažų miestelių lygos varžybose sėkmė lydėjo tik Pandėlio komandą. Ji Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre užtikrintai įveikė Panemunėlio „Fazę“. O štai Obelių „Entuziastams“ išvyka į Baisogalą (Radviliškio r.) sėkmės neatnešė.

Rokiškėnai krepšinį linkę žiūrėti namuose

Šeštadienį, lapkričio 9-ąją, Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre susitiko Mažų miestelių lygos B diviziono Šiaurės grupės komandos: Pandėlys (jam tai namų rungtynės) ir Panemunėlio „Fazė“. Salėje rungtynes stebėjo 20 žiūrovų. Tuo tarpu „Rokiškio Sirenos“ tiesioginė rungtynių transliacija sulaukė daugiau nei 3 tūkst. peržiūrų. Vadinasi, krepšinis rokiškėnams įdomus, tik jį žiūrėti sirgaliai linkę ne salėje, o namuose.

Taigi, pirmąjį kėlinį kiek netikėtai aikštelėje geriau atrodė Panemunėlio „Fazė“. Ji pirmąjį ketvirtį laimėjo 18:15. Antrajame kėlinyje žaidimas kiek išsilygino, abi komandos žaidė taškas į tašką, ir tik prieš pačią rungtynių pertrauką pandėliečiams pavyko persverti rezultatą. Įdomu tai, kad jau įpusėjus šiam kėliniui, keturias pražangas susirinko panemunėliečių vienas lyderių – Kasparas Kavoliūnas. Apie tai, kokios korektiškos ir ramios buvo šios rungtynės, liudija tai, kad šis žaidėjas sėkmingai sužaidė ir trečiajame, ir ketvirtajame kėliniuose.

Trečiajame kėlinyje dominavo pandėliečiai, ir jų persvara buvo akivaizdi: 25:11. Taip nutiko, nes abi komandos turėjo vos porą žaidėjų keitimams, ir panemunėliečių žaidime buvo vis labiau juntamas nuovargis. Ketvirtasis kėlinys tebuvo paprastas formalumas: persvara buvo tokia didelė, kad likus žaisti 8 s., pandėliečiai tiesiog padėjo kamuolį ant parketo ir nuėjo paspausti varžovams ir arbitrams rankų.

Panemunėliečių gretose rezultatyviausiai žaidė K. Kavoliūnas, įmetęs 20 taškų. Valentino Pupšio sąskaitoje – 13 taškų, tačiau šis krepšininkas drąsiais prasiveržimais išprovokavo ne vieną varžovų pražangą. 12 taškų pelnė Darius Žukauskas.

Pandėliečių gretose pasižymėjo Rokas Kužulis, įmetęs 21 tašką, dar 20 pridėjo Lukas Nagelė, 14 – Simas Nagelė. L. Nagelė atkovojo net 18 kamuolių.

Kol kas abi mūsų rajono komandos yra Šiaurės grupės lentelės gale: Pandėlys, iš trejų rungtynių laimėjęs vienerias – trečioje vietoje, o Panemunėlio „Fazė“ tris kartus pralaimėjo ir yra ketvirta. Abi šios komandos žais lapkričio 23 d. išvykose: pandėliečiai su Paketurių „BC Devold“, o panemunėliečiai – su Vabalninko „MB Ingauda“.

„Entuziastams“ iki pergalės nedaug pritrūko

„Antrose MML čempionato rungtynėse nedideliu skirtumu nusileidome Baisogalos komandai. Kol kas buksuoja pataikymas. Džiugu bent tiek, kad ir nedemonstruodami geriausio krepšinio, sugebame kovoti dėl pergalės iki galo. Kitą savaitgalį vyksime į Krinčino miestelį Pasvalio rajone“, – taip apie savo rungtynes Mažų miestelių lygos A diviziono Šiaurės grupėje rašoma „Entuziastų“ facebook paskyroje. Obelių garbę ginantys „Entuziastai“ 60:65 išvykoje nusileido Baisogalos „Auridanai“. Mūsiškiai laimėjo pirmąjį kėlinį 21:18, tačiau smarkiai atsiliko nuo varžovų antrajame: 12:26. Ir po to pavyti „Auridanos“, nepaisant titaniškų pastangų, jau nebepavyko. Trečiajame kėlinyje obeliečiams pavyko atsilikimą sumažinti trimis taškais: 15:12, o ketvirtąjį kėlinį mūsiškiai dar trimis taškais sumažino skirtumą, sužaidę 12:9. Tačiau iki pratęsimo pritrūko 5 taškų.

Mūsiškių gretose pasižymėjo Renatas Jegorovas, pelnęs 23 taškus ir atkovojęs 13 kamuolių. Po dešimt taškų „Entuziastams“ pelnė Tomas Trumpa ir Arnas Juškevičius.

Po dviejų rungtynių pergalių nepelnę „Entuziastai“ kol kas užima ketvirtąją vietą grupėje ir kitą savaitgalį išvykoje žais su taip pat pergalių nepelniusia Krinčino „Aukštaitijos mediena“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą