Mažų miestelių lygoje Obelių „Entuziastai“ dar be pergalių (1)

Publikuota: 2019-11-18 Kategorija: Sportas
Mažų miestelių lygoje Obelių „Entuziastai“ dar be pergalių
L. Dūdaitė-Kralikienė /

Savaitgalis vėl buvo nesėkmingas Obelių „Entuziastų“ komandai, Mažų miestelių lygoje susitikusiai su Pasvalio r. Krinčino miestelio „Aukštaitijos mediena“. Mūsiškiai po atkaklios kovos varžovams nusileido 75:88 ir šiuo metu Mažų miestelių lygos A diviziono Šiaurės grupėje užima ketvirtąją vietą.

Obeliečiai varžovams sąlygas diktavo tik pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 19:16. Tolesni kėliniai sėkmingesni buvo varžovams: antrajame krinčiniečiai išlygino ir persvėrė rezultatą, o tolesniuose jau užtikrintai augino persvarą. „Entuziastų“ facebook paskyroje pagrindine pralaimėjimo priežastimi įvardijama susižaidimo komandoje stoka. Komandai ir vėl „nekrito“: dvitaškius metimus ji metė 26 proc. taiklumu, o baudų pataikė tik vos daugiau nei pusę: 12-ka iš 22. Užtat tritaškių pataikymo procentas buvo geras: tikslą pasiekė 48 proc. metimų.

Obeliečių komandos lyderiu vėl buvo Renatas Jegorovas, įmetęs lygiai trečdalį visų komandos pelnytų taškų – 25. Po 13-ka pridėjo Tomas Trumpa ir Nedas Diržys. 7 kamuolius atkovojo Mindaugas Dūda, 6 – R. Jegorovas, 5 – T. Trumpa.

Po pralaimėjimo Krinčine „Entuziastai“ jau įsprausti į kampą. Mat jie jau pralaimėjo likusioms trims grupės komandoms. Jie šeštadienį bandys atsirevanšuoti Parovėjos (Biržų r. ) „Agaro“ ekipai.

Šį savaitgalį išvykose žais ir Mažų miestelių lygos B diviziono Šiaurės grupėje žaidžiantys Pandėlys bei Panemunėlio „Fazė“. Pandėliečiai susitiks su Paketurių (Kupiškio r.) „BC Devold“, o panemunėliečiai su Vabalninko (Biržų r.) „MB Ingauda“.