Mažų miestelių lygoje – „Entuziastų“ išlikimo kova (1)

Publikuota: 2019-12-12 Kategorija: Sportas
Mažų miestelių lygoje – „Entuziastų“ išlikimo kova

Šį savaitgalį į mūsų rajoną vėl grįžta Mažų miestelių lygos dvikovos. Šeštadienį, gruodžio 14 d., 11 val. Panemunėlio „Fazė“ susitiks su Pandėlio ekipa. O 13 val. Obelių „Entuziastų“ išlikimo lygos A divizione kova. Mūsiškių varžovais bus Krinčino (Kupiškio r.) „Aukštaitijos mediena“. Susitikimai vyks Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre. Numatomos šių rungtynių tiesioginės transliacijos „Rokiškio Sirenos“ facebook paskyroje.

Kaip sakė Mažų miestelių lygos vadovas Martynas Karaliūnas, obeliečiams ir krinčiniečiams šios rungtynės lemiamos –  tik jas laimėjusi komanda liks A divizione.

A diviziono grupės Šiaurės ketverte labai ryškūs lyderiai. Visoms komandoms sužaidus po penkiarias rungtynes, Baisogalos „Auridana“ ir Parovėjos „Agaras“ turi po keturias pergales. O štai „Entuziastai“ ir „Aukštaitijos mediena“ šventė tik po vieną pergalę. Tarpusavio rungtynės lems, kuri komanda užims turnyrinėje lentelėje trečiąją vietą.

„Rokiškio Sirena“ primena, kad vienintelę pergalę „Entuziastai“ iškovojo namie, po atkaklios kovos 75:73 įveikę Baisogalos „Auridaną“. Krinčiniečiai pirmajame rate vienintelę pergalę iškovojo įveikę mūsiškius.

O štai Pandėlio situacija kiek geresnė: likus antrojo rato paskutinėms rungtynėms ji turi dvi pergales. Ji tarpusavio dvikovoje įveikė Panemunėlio „Fazę“, o po to namuose – Vabalninko „MB Ingauda“. Dabar „MB Ingauda“ turnyrinėje lentelėje žengia antra, tačiau jei ji patirtų nesėkmę, o pandėliečiai įveiktų „Fazę“, abi komandos būtų pasiekę po tris pergales iš šešių galimų.

Kaip teigiama lygos tinklalapyje www.mml.lt, po pirmojo etapo, Į atkrintamąsias varžybas savo divizionuose nepatekusios komandos sezoną pratęs žemesnio diviziono atkrintamosiose, kitaip sakant prasčiausiai pasirodžiusios A diviziono komandos pratęs kovas B diviziono antrajame etape, o blogiausios B diviziono komandos suformuos naują C divizioną ir ten pratęs savo sezoną. Visuose divizionuose varžybos baigsis finalinio ketverto turnyrais, kuriuose ir paaiškės stipriausios komandos. Iš viso bus apdovanota net 12 įvairaus lygio komandų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą