Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir moterų atskirų veiksmų čempionate – „auksinis“ A. Jasaičio rezultatas (0)

Publikuota: 2023-11-22 Kategorija: Sportas
Organizatorių nuotr. / Rokiškio sportininkai dalyvavo Lietuvos sunkiosios atletikos vyrų ir moterų atskirų veiksmų čempionate

Lapkričio 17–18 d. Alytuje vykusiame Lietuvos vyrų ir moterų sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate dalyvavo ir Rokiškio sportininkai.

Moterų grupėje svorio kategorijoje iki 55 kg 9 vietą užėmė Urtė Beinorytė. Rovimo veiksmu ji iškėlė 28 kg, stūmimo – 37 kg.

Svorio kategorijoje iki 59 kg Germantė Laucytė ir rovimo (40 kg), ir stūmimo (53 kg) rungtyje buvo 4-ta. Ji iškėlė tik vienu kilogramu mažiau, nei trečios vietos laimėtoja. Šioje svorio kategorijoje Elžbieta Bagdonaitė buvo 11-ta, rovimu veiksmu ji iškėlė 28 kg, stūmimo – 37 kg. Vyrų grupėje 5-tą vietą užėmė Aivaras Žukauskas, rovimo veiksmu jis iškėlė 100 kg, stūmimo – 126 kg.

Svorio kategorijoje iki 73 kg Atas Baliuka buvo 12-tas. Rovime jis iškėlė 75 kg, išstūmė 90 kg štangą. Rokiškėnas Airingas Jasaitis svorio kategorijoje iki 67 kg buvo nepralenkiamas. rokiškėnas rovimo veiksmu iškėlė 90 kg, stūmimo –110 kg ir iškovojo aukso medalius.

Rokiškio sunkiaatlečius treniruoja Jonas Aleksiejus.