Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate rokiškėnai šlavė medalius (foto) (0)

Publikuota: 2024-04-12 Kategorija: Sportas
Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionate rokiškėnai šlavė medalius (foto)
Sporto klubo „JTK Grizlis“ nuotr. / Benas Adomavičius iš čempionato parsivežė net 8 medalius

Balandžio 5-7 d. Lietuvos sporto centro (LSC) komplekse „Druskininkai“ vyko Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas, šįkart sulaukęs rekordinio sportininkų skaičiaus - dėl medalių varžėsi net 240 dalyvių.

Sporto klubo „JTK Grizlis“ atstovė A. Sketerienė džiaugėsi, jog po ilgos pertraukos, pagaliau subūrė jaunių komandą. Konkurencija buvo didžiulė, jaunių amžiaus grupėje varžėsi virš 70 sportininkų, tačiau rokiškėnams tai nebuvo kliūtis pasiekti gerų rezultatų.

Čempionate varžėsi visų amžiaus grupių sportininkai - jauniai, jaunimas, suaugusieji (Open) bei veteranai.  Taip pat buvo atskiros nominacijos - moterų ir vyrų.

Svorio kategorijoje iki 53 kg Benas Adomavičius pritūpė su 52,5 kg. štanga, spaudė 35 kg, traukė štangą - 75 kg. Sumoje su 162,5 kg, kai pats sportininkas sveria vos 46 kg, iškovojo 3-ąją vietą.

Pagal Lietuvos jėgos trikovės federacijos nuostatus, sportininkai apdovanojami už kiekvieną veiksmą. Benas buvo apdovanotas trimis medaliais už atskirus veiksmus ir dar vienu už bendrą įskaitą. Jaunasis sportininkas šioje amžiaus grupėje viso pelnė net 4 medalius.

Svorio kategorijoje iki 59 kg buvo 10 dalyvių. Nedas Adomavičius pritūpė su 70 kg štanga, spaudė 50 kg, traukė 110 kg. Sportininkas užėmė 7-ąją vietą.  Dilanas Šibirkštis pritūpė su 50 kg, spaudė 40 kg, traukė 85 kg, jam atiteko 8-oji vieta.

Svorio kategorijoje iki 66 kg varžėsi rokiškietis Mykolas Jasinevičius. Pritūpimo veiksmas - 82.5 kg, spaudė - 55 kg, traukė 125 kg štangą. Iš 11-os dalyvių Mykolas užėmė 7-ą vietą.

Svorio kategorijoje iki 83 kg Domas Vilkevičius pritūpė su 150 kg štanga, spaudė 85 kg, traukė 192,5 kg. Iš 8 dalyvių jam atiteko 4-oji vieta ir 1-oji vieta traukų rungtyje.

Svorio kategorijoje iki 105 kg Nojus Skrebutėnas pritūpė su 130 kg štanga, spaudė 95 kg, traukė 140 kgm Spaudimo veiksme Nojus iškovojo 3-ąją vietą.

Komandinėje įskaitoje iškovota 4-a vieta iš 10 komandų.

„JTK Grizlis“ sportininkai varžėsi ir jaunimo amžiaus grupėje. Svorio kategorijoje iki 53 kg Benas Adomavičius užėmė 2-ąją vietą.  Sportininkas buvo apdovanotas ir už atskirus veiksmus, tad iškovojo net keturis sidabro vertės medalius.

Nedas Adomavičius svorio kategorijoje iki 59 kg iškovojo 4-ą vietą, traukų veiksme jam atiteko bronzos medalis, Nedui pakluso 110 kg štanga.

Svorio kategorijoje iki 66 kg Mykolas Jasinevičius užėmė trečiąją vietą ir pasidabino 4 medaliais.

Komandinėje įskaitoje - ketvirta vieta.

Sporto klubo atstovė Ala Sketerienė džiaugėsi, nors varžybos vyko Druskininkuose, bet jas „gyvai“ stebėjo nemažas rokiškėnų  būrys.

Varžybose teisėjavo antros nacionalinės kategorijos teisėjas Domantas Barauskas ir pirmos nacionalinės kategorijos teisėja Ala Sketerienė.

Sportininkams, kurie dalyvavo ir jaunimo amžiaus grupėje, reikėjo „gyvai“ dalyvauti vieną kartą, jaunių amžiaus grupėje.