Kviečia į rajono čempionatą ir atvirų durų dieną (0)

Publikuota: 2021-05-20 Kategorija: Sportas
Kviečia į rajono čempionatą ir atvirų durų dieną
Organizatorių nuotr. / Štangos spaudimas.

Gegužės 23-ąją sporto klubas „Grizlis“ rokiškėnus ir miesto svečius kviečia į Rokiškio rajono štangos spaudimo čempionatą. Tai klasikinės varžybos, kurios rajono sporto pasaulyje yra labai laukiamas renginys. Juk klausimas „kiek spaudi?“ aktualus kone kiekvienam sporto klube besilankančiam.

Kaip informavo „Rokiškio Sireną“ legendinis jėgos trikovės sportininkas ir treneris Anatolijus Kondratenko, štangos spaudimo čempionatą numatoma rengti lauke, aikštelėje prie Kultūros centro. Jei tik leis oro sąlygos. Jei lytų, numatytas ir atsarginis variantas: varžybos keltųsi į Kūno kultūros ir sporto centro salę.
Šios varžybos rajono žmonėms puiki galimybė susipažinti su jėgos trikove apskritai, su sveiko gyvenimo būdo propagavimu, galimybėmis sportuoti. Mat sporto klubas „Grizlis“ dalyvauja projekte, kurio dėka buvo įsigyta daug sportinio inventoriaus, treniruoklių. Kurie skirti ne tik profesionaliai sportuojantiems atletams, bet ir kiekvienam norinčiajam. Todėl rokiškėnai kviečiami į klubo „Grizlis“atvirų durų dieną, kad galėtų susipažinti su klubu, jo teikiamomis galimybėmis.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video