Kalėdinėje šventėje pergalę šventė FMK Lituanica Rokiškis U12 komanda (0)

Publikuota: 2019-01-07 Kategorija: Sportas
Kalėdinėje šventėje pergalę šventė FMK Lituanica Rokiškis U12 komanda
FMK Lituanica / Turnyro dalyviai.

Gruodžio 29 –ąją vyko Kalėdinė FMK Lituanica Rokiškis futbolo šventė.  Šventėje dalyvavo U-6, U-8, U-10 ir U-12 komandų nariai. Nors nemažai mažųjų auklėtinių sirguliuoja, 2018-uosius palydėjo gausi mokyklos bendruomenė.

Iš U-6 ir U-8 komandų narių buvo sudarytos dvi mišrios komandos (mėlynieji ir rausvieji), kurios varžėsi tarpusavyje. Kadangi varžybos buvo draugiškos, rezultatas nebuvo skaičiuojamas. Neženklų pranašumą turėjo mėlynieji, kurių gretose išsiskyrė Arminas Viplentas. Rausvieji žaidė pagirtinai, pasižymėjo komandiškumu ir darna gynyboje. Pasibaigus tarpusavio varžyboms, jaunieji FMK Lituanica Rokiškis futbolininkai žaidė „oficialias“ rungtynes – jų varžovas buvo treneris. Po įtemptos ir sunkios kovos, atsilikdami rezultatu 0:1, jaunieji futbolininkai atsitiesė ir šventė pergalę rezultatu 3:1.  Puikiai sužaidę vienas svarbiausių (kol kas) savo varžybų, mėlynieji stebėjo vyresniųjų važybas.
FMK Lituanica Rokiškis U-12 tik rungtynių pabaigoje įveikė U-10 komandą. Abi komandos degė noru nugalėti. Tai buvo principinė dvikova.  U-10 komanda į varžybas susirinko beveik pilna sudėtimi (12 žaidėjų), o vyresnieji buvo tik šešiese.  Varžybų pradžia kiek geriau susiklostė vyresniųjų komandai, tačiau įspūdingas Vėjo įvartis į varžovų vartus pabudino 2009/2010 gim. metų komandą ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 4:5. Antrajame kėlinyje U-10 komanda pradėjo žaisti protingiau ir sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Tik pačioje varžybų pabaigoje 2007/2008 gim. metų komanda įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 9:11. Rezultatyvumu pasižymėjo Bernardas ir Vakaris, pelnę po 5 įvarčius (U-12 komanda) ir 4 įvarčius įmušęs Airidas (U-10 komanda).. Šios varžybos buvo puikus pasiruošimas sausio mėnesį vyksiantiems UAFF mažojo futbolo pirmenybių II turams. Kalėdinės šventės metu Romanas buvo apdovanotas prizu už pažangumą, o visi kiti šventės dalyviai prizus su mokyklos simbolika gaus sausio mėnesį.