Jūžintų mokyklos merginų komanda išbandė jėgas Lietuvos moterų futbolo Regioninės lygos Utenos 8x8 pirmenybėse (1)

Publikuota: 2021-09-27 Kategorija: Sportas
Asmeninio archyvo nuotr. / Jūžintų mokyklos merginų komanda išbandė jėgas Lietuvos moterų futbolo Regioninės lygos Utenos 8x8 pirmenybėse

Mūsų rajone merginų-moterų futbolas nelabai populiarus. Jis žaidžiamas tik Lietuvos mokyklų žaidynėse. Jose visada dalyvauja Jūžintų mokyklos merginų komanda. Šį kartą jos nutarė išbandyti jėgas Lietuvos moterų futbolo Regioninės lygos Utenos 8x8 pirmenybėse.

Jūžintų „Elniaragio“ komandą papildė Juodupės gimnazijos žaidėjos. Čempionatas vyko š. m. birželio – rugsėjo mėnesiais. Regioninėje lygoje dalyvavo 6 komandos. Varžybos vyko Molėtuose, Širvintose, Rokiškyje ir Utenoje. Viso turnyro metu mūsų komanda nebuvo nukritusi žemiau ketvirtosios vietos. Paskutiniame ture, kuris vyko Utenos „Utenio“ stadione, mūsų merginų-moterų komanda žaidė lemiamas rungtynes prieš Širvintų komandą. Reikėjo pergalės. Žaidėme labai atsakingai ir rungtynes laimėjome 2:0. Šiame čempionate užėmėme trečiąją vietą. Pirmąją vietą laimėjo Švenčionių komanda, o antrąją – Utenos „Utenio“ moterys.

Mūsų komandoje geriausios žaidėjos prizą laimėjo Vilija Guzaitė-Kundelė. O turnyro organizatoriai geriausia turnyro žaidėja išrinko mūsų mokyklos mokinę Robertą Viplentaitę. Ją kartu su seserimi Gabija Viplentaite pakvietė treniruotis ir žaisti „Utenio“ komandoje A lygoje.

Nuotraukoje turnyro dalyvės: Judita Dručkutė, Viltė Verbickaitė, Vilija Guzaitė-Kundelė, vartininkė Eglė Braknytė, Oresta Solovjova, Otilija Pauliukevičiūtė, Kamilė Kralikaitė, Roberta Viplentaitė, Ineta Dručkutė, Gabija Viplentaitė, Amanda Belova. Nuotraukoje nėra Kornelijos Skvarnavičiūtės ir Brigitos Šmerdelytės.

Savotiškas lauko futbolo sezono uždarymas įvyko Visagine. Turnyre žaidė 4 komandos. Mūsų komanda laimėjo prieš Zarasų ir Visagino komandas, pralaimėjo Ignalinos komandai. Šiame turnyre užėmėme antrąją vietą.