Juozo Tūbelio progimnazijoje – pamokos be „geriausio draugo“ (foto) (0)

Publikuota: 2019-09-27 Kategorija: Sportas
Juozo Tūbelio progimnazijoje – pamokos be „geriausio draugo“ (foto)
L. Dūdaitė-Kralikienė / Estafečių akimirka.

Rugsėjo 26-ąją Juozo Tūbelio progimnazijoje didelė sporto šventė: 5-8 klasių beveik 400 moksleivių pradėjo visus mokslo metus truksiančias sporto olimpines žaidynes. Kuriose laukia daug įdomių sveikatinimo veiklų.

Žaidynių atidaryme mokyklos direktorius Zenonas Pošiūnas džiaugėsi tuo, kad dvi pamokos skirtos buvimui, bendravimui, sportavimui gryname ore nuostabią saulėtą ir šiltą rudens dieną. Pamokose vienas reikalavimas – padėti į šalį „geriausią draugą“ mobilųjį telefoną.

Šventei moksleiviai ruošėsi iš anksto. Juk truputį nesąžininga, jei, tarkime krepšinio ar futbolo rungtynėse varžytųsi penktokų ir aštuntokų komandos. Tad mokykla rado saliamonišką sprendimą: kiekviena klasė vienai rungčiai: ar krepšiniui, ar futbolui, ar kvadratui, ar estafetėms, turėjo deleguoti po keturis, jos manymu, labiausiai tinkančius klasės draugus. Iš jų buvo suformuotos mišrios komandos. Kurios ir varžėsi tarpusavyje. Mokytojams teisėjauti taip pat padėjo moksleiviai: jie švilpė futbolo, krepšinio, kvadrato rungtynėse.

Jaunieji sportininkai tapo ir modeliais. Kadangi moksleiviai negalėjo naudotis mobiliaisiais, jie sportinių varžybų akimirkas fiksavo senais metodais: dažais popieriuje.

Apie tai, kad renginys pavyko, pasak direktoriaus, liudija žibančios vaikų akys. Jie net nepastebėjo, kaip prabėgo tos dvi pamokos. Ir šūksnius, raginančius rikiuotis apdovanojimų ceremonijai, įsižaidę krepšininkai, futbolininkai iš pradžių, kaip ir įprasta, „praleido pro ausis“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą