Juodupėnai pakartojo pernykštį pasiekimą: vėl sidabro medaliai (2)

Publikuota: 2020-02-27 Kategorija: Sportas
Juodupėnai pakartojo pernykštį pasiekimą: vėl sidabro medaliai
V. Savicko nuotr. / Juodupės vaikinai – šalies kaimo mokyklų žaidynių kvadrato varžybų vicečempionai.

Vasario 15 d. Radviliškio r. Baisogalos gimnazijoje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato (gim. 2007 ir jaunesnių) finalinėse varžybose puikiais pasiekimais džiugino Juodupės gimnazijos jaunieji kvadrado žaidėjai.

Šiose varžybose susitiko keturios stipriausios Lietuvos berniukų komandos  iš Radviliškio, Skuodo, Rokiškio, Marijampolės rajonų. Juodupėnai į varžybas vyko kovoti dėl aukščiausių vietų.
Juodupės gimnazija garsėja puikiomis šios sporto šakos tradicijomis, jos vaikinų ir merginų komandos yra „etatinės“ yra šalies kaimo vietovių mokyklų varžybų  finalų dalyvės ir nuolatinės prizininkės.
Štai ir pernai Juodupės gimnazijos vaikinų komanda kvadrato finalinėse varžybose pasirodė labai sėkmingai: tapo kaimų mokyklų varžybų šalies vicečempionais.
Kaip sakė treneris Valdas Savickas, vaikai demonstravo gerą žaidimą, kovingumą, ištvermę, darnų komandinį žaidimą. Ir jiems pavyko pakartoti pernykštę sėkmę: Jų rankose – vėl sidabro medaliai. Jais buvo apdovanoti Juodupės gimnazistai Nojus Baravikovas, Arnoldas Belovas, Kristupas Gaidamavičius, Einius Igaunis, Gabrielius Matiukas, Domantas Narbutis, Mantvydas Narbutis, Kajus Pupienis, Danielius Stočkus, Agnius Ševiakovas.
 Komandą varžyboms parengė treneris Valdas Savickas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą