Jėgos trikovės sportininkai sezoną baigė sėkmingu startu (2)

Publikuota: 2019-12-20 Kategorija: Sportas
Jėgos trikovės sportininkai sezoną baigė sėkmingu startu
„Grizlio“ klubo nuotr. / Rokiškio „Grizlis“ – trečiosios komandinės vietos jaunimo grupėje laimėtojas.

Savaitgalį Mažeikiuose vykęs štangos spaudimo su specialiąja apranga Lietuvos čempionatas buvo labai sėkmingas rokiškėnams, „Grizlio“ klubui. Sunkioje ir įtemptoje kovoje dėl taurių ir medalių jie skynė puikų asmeninių rekordų ir apdovanojimų derlių. Ypač pradžiugino Vykinto Strungio pasirodymas: jaunasis sportininkas varžybose debiutavo per savo gimtadienį. Ir parsivežė dovaną – sidabro medalį.

Apie varžybas „Rokiškio Sirenai“ pasakojo Nacionalinės kategorijos teisėja, „Grizlio“ klubo atstovė Ala Sketerienė. Ji pabrėžė, kad šis čempionatas buvo nelengvas komandai. Visų pirma, dėl didelės konkurencijos. Mat dėl apdovanojimų varžėsi net 137 sportininkai.
Po metus trukusios pertraukos į sportinę areną grįžo Ženeta Skavičienė. Ji labai jaudinosi ir jauduliu užkrėtė komandos narius. Tačiau nerimauta veltui: ji išspaudė 140 kg ir svorio kategorijoje 72+ kg bei absoliučioje moterų veteranių įskaitoje laimėjo pirmąsias vietas. O jos pergalė „Grizliui“ atnešė taurę moterų veteranių grupės antrosios vietos taurę.
Moterų grupėje „Grizlis“ palaikė buvusią komandos draugę, kraštietę Gretą Spundzevičiūtę. Mergina varžėsi svorio kategorijoje iki 52 kg, iškėlė 45 kg ir laimėjo pirmąją vietą.
Jaunių grupėje „Grizlio“ komandoje debiutavo V. Strungys. Jis varžėsi svorio kategorijoje iki 59 kg, išspaudė 72,5 kg ir pasiekė asmeninį rekordą. Šis rezultatas jaunuoliui garantavo antrąją vietą.
Svorio kategorijoje iki 74 kg svariai pasirodė Jokūbas Čypas. Tarp gausių konkurentų jis pasirodė puikiai: iškėlė 92,5 kg ir pagerino asmeninį rekordą. Tai jam garantavo ketvirtąją vietą.
Svorio kategorijoje iki 83 kg Edgaras Paršonis taip pat iškovojo ketvirtąją vietą. Jis išspaudė 100 kg.
Jaunimo grupėje komandą į priekį vedė Nojus Konstantinas Čypas. Jis svorio kategorijoje iki 74 kg iškėlė 132,5 kg sveriančią štangą ir buvo nepralenkiamas.
83 kg svorio kategorijoje buvo bene pats gausiausias čempionato dalyvių skaičius. Joje varžėsi du rokiškėnai. „Grizlio“ treneriui Anatolijui Kondratenko, pasak A. Sketerienės, buvo sudėtinga, mat dėl apdovanojimo rungėsi jo sūnus Arminas, dabar atstovaujantis KTU komandą, ir auklėtinis Modestas Skipskys. Lyg tyčia, abu sportininkai iškėlė vienodą svorį – 150 kg. Kadangi Arminas Kondratenko buvo lengvesnis, trečioji vieta atiteko jam. O M. Skipskys po atkaklios kovos liko ketvirtas. Šie pasiekimai „Grizlio“ klubui garantavo trečiąją vietą komandinėje įskaitoje.
„Grizlio“ klubo atletai nuoširdžiai dėkoja visiems, buvusiems kartu šį sezoną: sirgaliams, rėmėjams, rokiškėnams. „Visų klubo narių vardu linkiu Jums šiltų, šviesių šv. Kalėdų ir sėkmingų 2020-ųjų metų“, – linkėjo A. Sketerienė.
Lina DŪDAITĖ-
KRALIKIENĖ

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą