Jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos – talentų sugrįžtuvės ir proga pakovoti dėl gausių apdovanojimų (0)

Publikuota: 2019-11-07 Kategorija: Sportas
Jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos – talentų sugrįžtuvės ir proga pakovoti dėl gausių apdovanojimų
Asmeninio archyvo nuotr. / „Grizlio“ komandą Lietuvos taurės varžybose į priekį ves ir Nojus Čypas.

Lapkričio 16 d. 10 val. Juozo Tumo-Vaižganto „Romuvos“ padalinyje rengiamos jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos. Rokiškio sporto klubas „Grizlis“, išugdęs plejadą šios sporto šakos žvaigdžių, ne tik svetingai priims varžybų dalyvius, bet ir mes iššūkį jiems kovoje dėl komandinių apdovanojimų. O žiūrovų lauks ne tik įdomios, atkalios varžybos, bet ir staigmenos. Kokios jos, klubo atstovė Ala Sketerienė atskleis kituose „Rokiškio Sirenos“ straipsniuose.

„Grizlio“ vardas – kokybės ženklas

Jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos rengiamos nedėkingu metu: praėjus savaitei nuo jų Kaune vyks šios sporto šakos Europos čempionatas. Tad rengiant varžybas buvo dvejota, ar susirinks pakankamai sportininkų, kad kovos dėl taurių ir medalių būtų įdomios bei atkaklios. Tačiau paskelbus registraciją, sportininkų dėmesys nudžiugino: nors registracija varžyboms vyksta iki lapkričio 9-osios, iki lapkričio 6-osios jų skaičius jau perkopė pusšimtį. Ir paraiškos dar plaukia.

Kodėl rokiškėnų rengiamos varžybos patrauklios? Sportininkai neslepia: mūsų mieste jiems patinka varžytis. Dėl puikių prizų, dėl geros organizacijos. Taigi „Grizlis“ jėgos trikovės pasaulyje jau seniai yra tapęs kokybės ženklu.

Tačiau klubas ant laurų užmigti nenori. Ir šiose varžybose yra daug reikšmingų naujovių. Viena jų – pirmą kartą šių varžybų istorijoje greta taurių bus teikiami ir vadinamieji mažieji medaliai – medaliai atskirų veiksmų prizininkams. Tai puiki paskata varžytis tiems, kurie nėra vienodai stiprūs visuose trijuose veiksmuose. Jei jie bendroje trijų veiksmų sumoje į taures ir nepretenduotų, tačiau savo mėgiamuose veiksmuose gali parsivežti apdovanojimų.

Kita naujovė, kurios organizatoriai dar nenori atskleisti, taip pat labai reikšminga. „Tokio bendradarbiavimo Jėgos trikovės federacijos istorijoje dar nėra buvę. Kai pranešiau federacijos vadovams, kas numatyta varžybose, jie buvo sužavėti tokio sprendimo“, – apie būsimą staigmeną sportininkams ir žiūrovams pasakojo „Grizlio“ atstovė A. Sketerienė.

Talentų sugrįžtuvės

„Grizlio“ klubas ruošiasi rimtai pakovoti dėl Lietuvos taurės komandinės įskaitos apdovanojimų. Ir tam jis buria gausias ir stiprias sportininkų pajėgas. Į kovą mūsiškius ves broliai Nojus ir Jokūbas Čypai. Padėti savo komandai žada ir Robertas Bartkevičius, kiti didmiesčiuose studijuojantys klubo auklėtiniai. Tad mūsiškių komandos gretose bus daug žinomų vardų. Smagu, kad veteranų gretose į ekipą įsijungė ir Vidmantas Pilibaitis.

O kraštiečius, žinomus jėgos trikovės asus Arminą Kondratenko, Gretą Spundzevičiūtę sirgaliai išvys naujame amplua – jie jėgos trikovės triko iškeitė į arbtirų švarkus.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą