Jėgos trikovės Lietuvos taurė laukia žiūrovų (0)

Publikuota: 2019-11-16 Kategorija: Sportas
Jėgos trikovės Lietuvos taurė laukia žiūrovų
„Rokiškio Sirena“ archyvo / Jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos – jau šiandien.

Šiandien, lapkričio 16 d. nuo 10 val. Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinyje vyks Jėgos trikovės Lietuvos taurės varžybos. Jose dėl taurių ir medalių varžysis daugiau nei 50 sportininkų.

Varžybose žiūrovų laukia įdomi staigmena. Kaip sakė Rokiškio jėgos trikovės klubo „Grizlis“ sporto klubo vadovė Ala Sketerienė, to iki šiol jėgos trikovės varžybų istorijoje dar nebuvo. Ir ši naujovė susilaukė labai palankaus Jėgos trikovės federacijos įvertinimo. Varžybose viešės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Vyčio apygardos 5-osios rinktinės 506-osios kuopos kariai savanoriai. Jie sportininkus ir žiūrovus supažindins su Lietuvos kariuomenės ginkluote, tarnybos joje ypatumais.

Yra daug įdomybių ir sportininkams: pirmą kartą jie varžysis ne tik dėl taurių, bet ir dėl medalių, kurie bus teikiami kiekvieno veiksmo prizininkams.

O Rokiškio „Grizlio“ komandoje pamatysime daug garsių sportininkų: Nojų ir Jokūbą Čypus, Robertą Bartkevičių ir kitus mūsų mieste sportininko karjerą pradėjusius atletus. Daug žinomų veidų rokiškėnai išvys ir arbitrų tarpe.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą