Jėgos trikovininkai išsirinko naują federacijos valdžią, kurioje ir puikiai žinomi Rokiškio sporto atstovai (6)

Publikuota: 2020-01-29 Kategorija: Sportas
Jėgos trikovininkai išsirinko naują federacijos valdžią, kurioje ir puikiai žinomi Rokiškio sporto atstovai
JTF nuotr. / Lietuvos jėgos trikovės federacijos konferencijos dalyviai kartu su naujai išrinkto Vykdomojo komiteto nariais

Joniškyje buvo surengta Lietuvos jėgos trikovės federacijos ataskaitų ir rinkimų konferencija, kurioje buvo išrinkta nauja federacijos vadovybė, taip pat – komitetų nariai, patvirtintas 2020 m. varžybų tvarkaraštis. Federacijos prezidentu išrinktas Erlandas Petrauskas (Jonava), už kurį balsavo 19 iš 23 balso teisę turėjusių konferencijos delegatų. Federacijos nariais yra 31 sporto klubas.

Be prezidento į naująjį Vykdomąjį komitetą ketverių metų kadencijai buvo išrinkti: viceprezidentas Virginijus Kanapinskas (Vilnius), generalinis sekretorius Albertas Motiečius (Kuršėnai), nariai – Antanas Virbičianskas (Joniškis), Ala Sketerienė (Rokiškis), Benjaminas Milius (Mažeikiai), Rimantas Simokaitis (Šakiai), Jokūbas Stasiulis (Vilnius) ir Aurimas Artimavičius (Vilnius). Taip pat Techninio komiteto pirmininke išrinkta Lina Linkaitė (Pakruojis), o Etikos komisijos pirmininku – Anatolijus Kondratenko (Rokiškis).

Svarbiausias tarptautinis renginys Lietuvoje – rugpjūčio 5-9.d. Vilniuje vyksiantis Europos štangos spaudimo gulint be specialios aprangos čempionatas. Tai bus jau penktos tokio lygio tarptautinės jėgos trikovės varžybos mūsų šalyje. 2013-2019 m. federacija Kaune yra surengusi du pasaulio ir du Europos čempionatus. Paskutiniajame vykusiame pernai varžėsi 465 dalyviai iš beveik 30 Europos šalių.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video