Jaunieji Rokiškio futbolininkai sėkmingai užbaigė UAFF žiemos pirmenybes (0)

Publikuota: 2020-06-24 Kategorija: Sportas
Jaunieji Rokiškio futbolininkai sėkmingai užbaigė UAFF žiemos pirmenybes

Birželio 20 dieną baigėsi rekordiškai ilgai trukusios Utenos apskrities futbolo federacijos vykdomos vaikų žiemos futbolo pirmenybės. Pirmenybėse Rokiškio rajoną atstovavo net 4 futbolo mokyklos klubo Lituanica komandos. Jaunieji rokiškėnai varžėsi šiose amžiaus grupėse: U-8, U-10 ir U-12 (dvi komandos).

Gruodžio mėnesio viduryje prasidėjusios pirmenybės turėjo baigtis kovo mėnesio pabaigoje, tačiau šalyje paskelbus karantiną pirmenybės buvo sustabdytos. Karantino metu jaunieji futbolininkai sportavo individualiai nuotolinėse futbolo mokyklos klubo Lituanica treniruotėse, todėl birželio mėnesį atnaujinus įprastas treniruotes rokiškėnai greitai pasiekė optimalią formą.

UAFF pirmenybių metu jaunieji rokiškėnai varžėsi su varžovais iš 7 miestų: Anykščių, Utenos, Zarasų, Visagino, Molėtų, Ukmergės ir Širvintų. Varžybos vyko tiek Rokiškio mieste, tiek išvykoje – daugeliui pirmosios kelionės į varžybas kitame mieste buvo nauja ir smagi patirtis.

„Džiugu, kad Rokiškio rajone vaikai domisi futbolu ir aktyviai sportuoja. Itin pagirti norėtume jaunausius mūsų sportininkus – 2012 g.m. ir jaunesnių metų komanda aikštelėje kovėsi iš visų jėgų ir retai sutikdavo varžovų pasipriešinimą. U-10 komandai teko varžytis su vienais metais vyresniais varžovais, tačiau komanda nepasimetė ir iškovojo ne vieną pergalę. Šis sezonas šiai komandai suteikė pasitikėjimo savo jėgomis. Tikime, kad ateityje U-10 komanda parodys dar geresnius rezultatus“, - jaunuosius Rokiškio futbolininkus gyrė FMK Lituanica vadovas Darius Kreivėnas.

U-12 amžiaus grupėje vyko itin įnirtingos kovos. Šioje amžiaus grupėje varžėsi net 13 komandų. Rokiškio rajoną atstovavusios komandos pirmenybių metu sužaidė ne vienerias puikias varžybas, tačiau trenerių nuomone iki sėkmingo pasirodymo pirmenybėse trūko kelių iškovotų pergalių.

UAFF žiemos pirmenybėse Rokiškio miesto komandose naudingiausiais komandų žaidėjais buvo išrinkti Armingas Viplentas (U-8), Martynas Karaliūnas (U-10), Airidas Meškauskas (U-12) ir Einaras Rakūnas (U-12).

Planuojama, kad UAFF vaikų mažojo futbolo pirmenybės startuos rugpjūčio pabaigoje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video