Ilgai laukta Rokiškio krepšininkų pergalė Aukštaičių derbyje (foto) (0)

Publikuota: 2024-01-23 Kategorija: Sportas
Ilgai laukta Rokiškio krepšininkų pergalė Aukštaičių derbyje (foto)
Mažų miestelių krepšinio lygos nuotr. / Rungtynių akimirka

A divizione savaitgalį buvo sužaistos dvi rungtynės. Ilgai lauktą pergalę po daugiau nei dviejų mėnesių pertraukos iškovojo Rokiškio Entuziastai.

Rokiškėnai savo aikštelėje po atkaklios kovos 75:68 palaužė Kupiškio „BC Devold“ krepšininkus ir šventė antrąją pergalę A divizione, bei tuo pačiu aplenkė kupiškėnus ir turnyrinėje lentelėje.

Abi komandos rungtynes pradėjo nerezultatyviai, sužaidus pusę pirmojo ketvirčio abi komandos kartu buvo pelniusios vos 9 taškus, aikštelėje vyko žaidimas kurį trumpai būtų galima pavadinti pats neįmesiu, bet ir kitam neduosiu.

Pražanga vijo pražangą, galiausiai kėlinio pabaigoje su sirena tritaškį pataikę rokiškėnai persvėrė rezultatą savo naudai. Likusią rungtynių dalį nei viena, nei kita komanda neįgijo apčiuopiamos persvaros kol savo žodį tarė iki tol vos 2 taškus per tris žaistas rungtynes surinkęs Matas Juozapavičius.

Septyniolikmetis Rokiškio komandos gynėjas pataikė du tolimus metimus iš eilės, pridėjo baudos metimus, o Kupiškio komandos bandymai sugrįžti, buvo pažymėti klaidomis ir Rokiškio „Entuziastai“ iškovojo antrąją pergalę sezone.

Nuo suolo kilęs Matas Juozapavičius sužaidė 16 minučių ir rungtynes užbaigė su 18 pelnytų taškų, 17 pridėjo Egidijus Vilimas. Kupiškio komandos gretose 15 taškų sukrapštė Tomas Ažusienis, kelis sunkius metimus su pražangomis pataikęs Rokas Sarapas pelnė 14 taškų.