III-uoju etapu baigėsi plaukimo varžybos (foto) (0)

Publikuota: 2023-10-17 Kategorija: Sportas
III-uoju etapu baigėsi plaukimo varžybos (foto)
D. Pupeikytės nuotr. / Du trenerio Kęstučio Buinicko auklėtiniai lipo ant nugalėtojų pakilos bendroje įskaitoje.

Ruduo ir už lango stūgaujantis vėjas – puikus metas siekti pergalių baseine. Dar vienomis sėkmingomis varžybomis džiaugiasi Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro plaukikai, šeštadienį iš varžybų Kaune grįžę su 9 medaliais.

Sėkmingiausi 50 m

Spalio 14 d. vyko III-asis Plaukimo akademijos „Banga“ organizuotų plaukimo varžybų etapas (pirmieji du įvyko pavasari), kuriame dalyvavo 14-a plaukikų iš Rokiškio. Varžybos buvo sunkios ir ilgos, nes jose dalyvavo net 560 dalyvių iš visos Lietuvos.

Iš rokiškėnų sėkmės šypsojosi 9-iems plaukikams, kurie namo grįžo pasidabinę medaliais. Keletui iki medalių trūko labai nedaug.

Jau tampa įprasta, kad Rokiškio KKSC plaukikai geriausiai pasirodė plaukimo krūtine rungtyje. Įveikę 50 m distanciją Luka Bardiševičiūtė ir Marijus Meškauskas buvo pirmi, Irūna Zelenkaitė – antra, o Justinas Šapranauskas ir Povilas Jonušaitis – treti.

100 m distancija

Dvigubai ilgesnį – 100 m atstumą, greičiausiai taip pat įveikė L. Bardiševičiūtė ir M. Meškauskas, baseino atbrailą pasiekę pirmieji. Antroji liko I. Zelenkaitė, o Egilė Bardiševičiūtė atplaukė ketvirta. Rokiškio Rūta Meilutyte vadinamai L. Bardiševičiūtei lygių nebuvo ir 100 m distancijoje laisvu stiliumi. Atstumą ji atplaukė pirmoji, o M. Meškauskas liko ketvirtas.

Plaukimo nugara rungtyje labai nedaug iki medalių pritrūko trims rokiškėnams: ketvirtos liko Viltė Janočkinaitė ir Luknė Narkevičiūtė, penktas – Adomas Staskonis.

Antra bendroje įskaitoje

Varžybų metu už pasiektus rezultatus buvo skiriami taškai, kurie vėliau susumuoti ir išrinktas  geriausių plaukikų 6-ukas: L. Bardiševičiūtė užėmė trečiąją vietą.

Kadangi tai – paskutinysis varžybų etapas, buvo sumuoti visų trijų etapų metu plaukikų surinkti taškai ir išrinkta net 10 geriausiųjų. Bendroje įskaitoje L. Bardiševičiūtė nusileido tik Sostinės sporto centro berniukui ir buvo antra, o M. Meškauskas – septintas.