Funkcinės treniruotės – itin smagus būdas sportuoti (0)

Publikuota: 2019-09-13 Kategorija: Sportas
Funkcinės treniruotės – itin smagus būdas sportuoti
„Sportas kartu“ nuotr. / Funkcinės treniruotės

Vasara baigėsi, prasidėjo pasiruošimas ateinančiai vasarai. Funkcinės treniruotės „Sportas kartu“ padės Jums ne tik atsikratyti nereikalingų kilogramų, tačiau pagerinti savo savijautą bei linsmai praleisti laiką sporto salėje.

Funkcinės treniruotės yra labai paprastos – nėra jokių įprastų treniruoklių ir varginančių bėgimo takelių. Funkciniai judesiai, kurie yra atliekami treniruočių metu yra labai dažnai sutinkami kasdieninėje žmogaus veikloje. Atlikant kompleksinius pratimus su savo kūno svoriu ar pasipriešinimo yra įtraukiamos skirtingos raumenų grupes.

Funkcinės treniruotės yra itin naudingos kiekvienam sportuojančiam. Daugelis mokslininkų išskiria šias funkcinės treniruotės naudas:

  • Gerinama fizinė organizmo būsena,
  • Itin efektyviai deginami riebalai,
  • Gerinama jėga ir ištvermė,
  • Gerinama judesių koordinacija,
  • Stiprėja širdies ir kraujagyslių sistema,
  • Stiprinami raumenys ir sąnariai.

Funkcinės treniruotės metu kiekvienas žmogus dirba savo maksimaliu režimu.  Darbas grupėje skatina pasistengti labiau, o tai dar labiau didina treniruotės efektyvumą. Grupinės fukcinės treniruotės padeda daug greičiau pasiekti savo užsibrėžtus tikslus!

Rokiškio mieste funkcinės treniruotės „Sportas kartu“ vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais tiek ryte, tiek vakare. Visi norintys prisijungti prie funkcinių treniruočių yra kviečiami atvykti ir išbandyti treniruotes „Sportas kartu“.

fb.com/sportaskartu
m.me/sportaskartu
867929025

„Sportas kartu“ informacija

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą