„Fazė“ gerokai nusileido „Kamandai“ (video +foto) (0)

Publikuota: 2021-11-08 Kategorija: Sportas
„Fazė“ gerokai nusileido „Kamandai“ (video +foto)
Lina Dūdaitė-Kralikienė / „Fazės“ atakų lyderis Karolis Kvedaravičius žaidė beveik be keitimų.

Antroji intriguojanti šeštadienio dvikova buvo tarp „Fazės“ (šviesi apranga) ir „Autodenos“ pagrindu sudarytos „Kamandos“. „Fazėje“ žaidė daug iš Mažų miestelių lygos ankstesnių sezonų pažįstamų žaidėjų, kai ši komanda atstovavo Panemunėlio miestelį. Jos lyderis, be abejonės, buvo Karolis Kvedaravičius. „Kamandos“ žaidėjai į rungtynes rinkosi gausiai, tačiau jos lyderiai, kaip ir K. Kvedaravičius, tiesiog nespėjo pailsėti po vakarykščių Mažų miestelių lygos rungtynių.

Jei pirmajame kėlinyje „Fazė“ dar priešinosi varžovams, tai antrajame „Kamanda“ užtikrintai atitrūko. Ši ekipa pranoko „Fazę“ viskuo: ir metimų taiklumu, ir atkovotais kamuoliais. Ir visa rungtynių intriga buvo tik tame, ar „Kamandai“ pavyks įmesti šimtą taškų. Pavyko. „Kamandos“ lyderiu šiose rungtynėse buvo Domas Černiauskis, įmetęs net 26 taškus. Nedas Valečka įmetė 21, Kasparas Kavoliūnas – 20.

O „Fazės“ žaidimo našta iš esmės gulė ant K. Kvedaravičiaus pečių. O jis dar ir po Mažų miestelių lygos rungtynių nespėjo pailsėti. Ir tai buvo juntama. Nors ketvirtajame kėlinyje, kai skirtumas jau perkopė 50 taškų, „Fazės“ lyderis prisėdo kiek pailsėti. „Kamanda“ žaidė jau savo malonumui ir rungtynes laimėjo 120:60.