EEVZA Rokiškis 2019 07 06 (video+foto) (0)

Publikuota: 2019-07-06 Kategorija: Sportas
EEVZA Rokiškis 2019 07 06 (video+foto)
EEVZA Rokiškis

Rokiškėnai jau antrąją dieną džiaugiasi aukščiausio lygio paplūdimio tinkliniu. Varžybų organizatoriai pastebėjo, kad nepaisant mieste vykstančios didžiulės Valstybės dienos šventės su koncertais ir pramogomis, nuo pat ankstyvo ryto Velniakalnio aikštynai pilni rokiškėnų. Vadinasi, paplūdimio tinklinis yra svarbus šio krašto žmonėms.

Žinoma, rokiškėnai jau yra tikri šios sporto šakos gurmanai: kasmet čia vyksta keli įspūdingi paplūdimio tinklinio turnyrai.

Šiemet EEVZA varžybų etapas mūsų rajone kvietė žiūrovus pasigrožėti net 20-čia puikių vyrų tinklinio duetų iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Čekijos, Rusijos, Azerbaidžano. Kaip sakė EEVZA varžybų techninė vadovė Valerija Romanovič, kol kas rokiškėnai labiausiai serga už lietuvius ir latvius. Tačiau ir kitų šalių duetų sėkmingą žaidimą lydi palaikymo šūksniai ir plojimai.

Tačiau tam, kad tinklinio aistruoliai galėtų džiaugtis tokiomis varžybomis, Lietuvos tinklinio federacijai teko įdėti nemažai pastangų. Federacijos delegatas Sergej Rodin teigė, kad nemažai laiko ir jėgų teko skirti vien tam, kad duetai galėtų atvykti į Rokiškį: teko tvarkyti vizų reikalus. O kur dar tvarkaraščių formavimas, kitos žiūrovo akiai nematomos, tačiau labai svarbios detalės.

O sekmadienį nuo pat ankstaus ryto dėl solidaus 1150 Eur prizo (tiek atiteks nugalėtojų duetui) ir specialių rėmėjų prizų rungsis aštuoni stipriausi varžybų duetai.

Rezultatai:

Rytoj rungsis:

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą