EEVZA atrankos varžybos (video+foto) (1)

Publikuota: 2019-07-05 Kategorija: Sportas
EEVZA atrankos varžybos (video+foto)
EEVZA atrankos varžybos

2019 07 05 Rokiškio Velykalnio tinklinio aikštynuose vyko atrankos kovos į pagrindines EEVZA varžybas rytoj ir poryt. Prie 12 komandų prisijungs šios dienos 4 stipriausi dvejetai.

Pirmoji EEVZA varžybų diena sportininkams pateikė nemažai staigmenų: ir gūsingą vėją, ir perkūnijos griausmus. Tačiau šie menki nesklandumai neaptemdė rokiškėnų džiaugsmo didžiule tinklinio švente. O sportininkai sėkmingai kovojo dėl teisės pakliūti į šių varžybų pogrupių etapą.

EEVZA varžybų techninė vadovė Valerija Romanovič džiaugėsi matydama, kaip paplūdimio tinklinis vienija nedidelio miesto bendruomenę. Ji stengiasi, kad sportininkams šios varžybos būtų kuo patogesnės. Pašnekovė pabrėžė ir aukštą aikščių kokybę, puikų organizatorių darbą. „Viskas čia labai gerai. Džiaugiamės Rokiškio organizatorių bei Lietuvos tinklinio federacijos įdėtu darbu, pastangomis. Didelis pliusas yra tai, kad į varžybas įtrauktos gausios vietos bendruomenės pajėgos“, – sakė ji. Gerą organizaciją liudija ir tai, kad visos varžybos vyksta pagal grafiką, minučių tikslumu.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą