Dviračių kroso varžybos įgauna vis didesnį pagreitį (0)

Publikuota: 2020-10-15 Kategorija: Sportas
Dviračių kroso varžybos įgauna vis didesnį pagreitį
Lina Dūdaitė-Kralikienė / Jaunieji dviratininkai nekantriai laukė startų.

Sporto klubo „Viesulas“ rengiamos dviračių kroso varžybos įgauna vis didesnį pagreitį. Nepaisant rudenėjančių orų, save išbandyti dviračių trasose nori vis daugiau sportininkų – nuo pačių mažiausiųjų, iki veteranų.

Dviračių kroso varžybos pastaruoju metu ganėtinai dažnos: vos per nepilną mėnesį sportininkai galėjo išbandyti kelias skirtingas trasas: Obelinės šventės metu – šio miesto parką su jo įkalnėmis ir šlapiomis lygumomis, vėliau – Miliūnų krašto takelius, prieš gerą savaitę krosas vėl buvo surengtas Velniakalnyje, o spalio 18-ąją dviratininkai 10.30 val. kviečiami rinktis į „Moto-Roki“ trasą Uljanavos kaime.
Kuo dviratininkus traukia šios varžybos? Visų pirma, emocijomis. Mažųjų dviratininkų startai – varžytuvės ne tik jiems patiems, bet ir tėveliams, kurie lydėdami saviškius ne tik nubėga po daugiau nei pusę trasos, bet ir demokratiškumu: yra daug amžiaus grupių, tad yra galimybių pirmąsias savo pergales iškovoti įvairaus amžiaus ir patirties dviratininkams. Suaugusiesiems, šalyje gerai žinomiems meistrams tai puikios progos išbandyti save įvairiose trasose: nuo miško keliukų iki žvyruotų takelių. Juolab, kad, pavyzdžiui, Velniakalnyje ir „Moto-Roki“ trasoje adrenalino netrūksta: čia yra puikių tramplinų, staigių posūkių ir kitų įdomybių, reikalaujančių ne tik greičio, bet ir technikos bei įgūdžių.
Be to, smagu ir pasivaržyti su kitų miestų, ir net valstybių dviratininkais: kroso ankstesniuose etapuose, kol nebuvo griežtesnių ribojimų dėl karantino, važiavo daug Latvijos sportininkų.
Dviračių kroso ketvirtojo etapo rezultatai:
Vaikų iki 5 m. grupėje nugalėtoju tapo Oskaras Virbalas, o antroji atvažiavo Milana Ališauskaitė. 5-7 m. vaikų grupės lenktynių laimėtoju tapo Mykolas Bernackas, antras atvažiavo Matas Minkevičius, o trečia buvo Merida Ališauskaitė. 13-15 m. grupės varžybose sėkmė lydėjo Domantą Šimkų. 19-35 m. vyrų grupėje pirmas atvažiavo Laurynas Ališauskas, antras buvo Arnas Balaišis. 36-45 m. vyrų grupėje nugalėjo Robertas Šnioka, o antras buvo Arūnas Zibolis. 46-55 m. grupėje sėkmė lydėjo Vygandą Ališauską. Turistų grupės lenktynes laimėjo Romas Kišūnas, antras buvo Faustas Raugas, o trečias – Karolis Šnioka. Damų grupėje iki 35 m. sėkmė lydėjo Gerdą Raugaitę, o vyresnių nei 35 m. – Žydrūnę Ališauskienę.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video