Druskininkuose Rokiškio sportininkai iškovojo prizines vietas, gerino rekordus (0)

Publikuota: 2021-11-16 Kategorija: Sportas
Druskininkuose Rokiškio sportininkai iškovojo prizines vietas, gerino rekordus
Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro nuotr. / Urtė Beinorytė

Lapkričio 11-12 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionatas, kuriame sėkmingai dalyvavo ir Rokiškio KKSC sportininkai (treneris Jonas Aleksiejus).

Moterų grupėje (svorio kategorija iki 45 kg) Urtė Beinorytė iškovojo net tris prizines vietas. Rovimo ir stūmimo veiksmuose Urtė apdovanota taurėmis, o dvikovėje diplomu (dvikovės rezultatas 56 kg).

Vyrų grupėje Aivaras Žukauskas tapo čempionu, jis pagerino net 3 Lietuvos jaunių (iki 17 m.) rekordus. Rovimo veiksme – 90 kg, stūmimo – 112 kg ir dvikovėje 202 kg. Aivaras apdovanotas dviem pirmosios vietos taurėmis ir diplomu.

Marijampolėje vyko tarptautinis senjorų sunkiosios atletikos turnyras Juozui Kavaliauskui atminti, kuriame varžėsi ir Rokiškio sportininkai.

70-75 m. amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 67 kg čempionu tapo Vidmantas Pilibaitis. Jis išrovė štangą 45 kg ir išstūmė 63 kg.

35-40 m. amžiaus grupėje taip pat nugalėtoju tapo Gytis Grikinas. Jo rovimo rezultatas 90 kg, stūmimo – 115 kg.

Šiuo metu sunkiaatlečiai įtemptai ruošiasi Lietuvos senjorų čempionatui, kuris vyks Panevėžyje gruodžio 18 dieną. Panevėžyje planuoja dalyvauti 6-8 Rokiškio sportininkai.