Daugpilyje Rokiškio sunkiaatlečiai gerino asmeninius rekordus (0)

Publikuota: 2024-02-26 Kategorija: Sportas
Daugpilyje Rokiškio sunkiaatlečiai gerino asmeninius rekordus
Organizatorių nuotr. / Rokiškėnai gerino asmeninius rekordus

Savaitgalį Daugpilyje vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, kuriame dalyvavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos sportininkų. Tarp 120 dalyvių, sėkmingai pasirodė Rokiškio jaunieji sunkiaatlečiai.

Svorio kategorijoje iki 45 kg (amžiaus grupėje 2013–2014 m. g.) Dainotas Valeišis pagerino asmeninį rekordą stūmimo veiksmu iškėlęs 36 kg. Rovimo veiksmu rokiškėnas iškėlė 25 kg ir užėmė 4 vietą.

Svorio kategorijoje iki 67 kg Ugnius Mikalkevičius pagerino visus  asmeninius rekordus, jo rovimo rezultatas 35 kg, stūmimo – 43 kg. Savo amžiaus grupėje jis užėmė 8 vietą.

Germantė Laucytė moterų grupėje iki 67 kg buvo 5-ta, jos rezultatas 45+57 kg.

Svorio kategorijoje iki 73 kg Mantvydas Narbutis taip pat gerino savo ankstesnius pasiekimus, išrovė 65 kg, išstūmė 80 kg ir užėmė 5-tą vietą.

Toje pačioje svorio  kategorijoje sėkmingai pasirodė dar vienas rokiškėnas Airingas Jasaitis, varžybų dieną šventęs savo 19-ąjį gimtadienį. Sportininkas gerino asmeninius rekordus ir pasidovanojo sau dovaną – iškovojo čempiono titulą. Rovimo veiksmu Airingas iškėlė 98 kg, stūmimo – 112 kg.

Rokiškio sunkiaatlečius sportininkus treniruoja Jonas Aleksiejus.