Antrame 3x3 krepšinio čempionato etape rokiškėnai žada intrigą (0)

Publikuota: 2021-05-07 Kategorija: Sportas
Antrame 3x3 krepšinio čempionato etape rokiškėnai žada intrigą
Lino Šilkaičio nuotr. / Rokiškėnams krepšininkams kovingumo netrūko.

Šeštadienį, gegužės 8-ąją, 12.40 val. Rokiškio komanda startuos Lietuvos vyrų 3x3 krepšinio čempionato antrajame etape Garliavoje. Pirmajame etape iškovojusi dvi pergales, patyrusi du pralaimėjimus ir pasiekusi ketvirtfinalį, Rokiškio ekipa pasiekė keltus tikslus. O ryt žada siekti dar daugiau pergalių.

Komentuodamas komandos žaidimą pirmajame čempionato etape, jos vadovas Martynas Karaliūnas džiaugėsi, kad pavyko pasiekti esminių tikslų. Komanda gerai sužaidė grupės rungtynes, įveikė pajėgią Vokietijos komandą. Su ja ji kausis ir ryt. Rokiškėnų žiniomis, lengva nebus: varžovai iš Vokietijos pastiprino savo ekipą. O ir ketvirtfinalyje rungtynės buvo atkaklios. Pasiekta aštuntoji vieta čempionato „Elito“ grupėje – puikus debiutas. Nenuvylė ir ne tik rezultatas, bet ir pats ekipos žaidimas: ji įgyvendino trenerio ir vadovo keltus uždavinius, demonstravo kovingumą ir gražų žaidimą.

Kitas puikus pasiekimas yra tai, kad komanda sudomino sirgalius. Nemažai jų sekė ekipos žaidimą, domėjosi galimybėmis nuvažiuoti gyvai stebėti rungtynių ir arenoje palaikyti saviškius. Kol kas tokios galimybės teks palaukti, nes žaidžiama be žiūrovų. Tačiau rungtynes tiesiogiai transliuoja GO3 televizija. Mūsiškiai pirmąsias rungtynes žais 12.40 val. Kol kas komandos vadovas naujovių ekipos sudėtyje nežada. Jis neslepia, kad rokiškėnai krepšininkai aikštelėje atiduos daug jėgų, tačiau čempionatas intensyvus, jo etapai vyks kas savaitę, todėl ateityje, tikėtina, komandoje pasirodys ir naujų veidų.

Taigi, gegužės 8 d. 12.40 val. Rokiškio komanda susitiks su DAVISKA ekipa (taip pat Lietuvos komanda)

14.10 mūsiškiai susitiks su Diuserldorfo (Vokietija) atstovais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video