Ant prizininkų pakylos „Panevėžio taurės“ turnyre – ir Rokiškio sunkiaatlečiai   (0)

Publikuota: 2024-02-14 Kategorija: Sportas
Ant prizininkų pakylos „Panevėžio taurės“ turnyre – ir Rokiškio sunkiaatlečiai
Organizatorių nuotr. / Tarp stipriausių turnyro sportininkų – ir rokiškėnai

Panevėžyje, Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje vyko sunkiosios atletikos turnyras „Panevėžio taurė“, skirtas šios gimnazijos 10-mečio jubiliejui paminėti. Varžybose dalyvavo net 109 sportininkai iš Panevėžio, Rokiškio, Klaipėdos, Marijampolės, Alytaus, Jurbarko, Degaičių ir Vilniaus. Gausus būrys varžovų nesutrukdė Jono Aleksiejaus treniruojamiems Rokiškio atletams lipti ant prizininkų pakylos laiptelių. Kai kuriems sportininkams, deja, koją pakišo traumos.

Gimę 2012 m. ir jaunesni sportininkai buvo vertinami pagal Sinklerio skalę. Tarp 16 dalyvių rokiškėnas Ąžuolas Dūdėnas, surinkęs 78,5 tšk. buvo 9-tas. Dainotas Valeišis po rovimo veiksmo pakilo į  3-ią vietą, tačiau stūmimo veiksme gavo traumą ir liko 6 vietoje. Jis surinko 92,5 tšk.

Merginų grupėje Germantė Laucytė svorio kategorijoje iki 59 kg buvo antra. Dvikovėje rokiškietė iškėlė 97 kg. Pagal Sinklerio skalę Germantė taip pat antros vietos laimėtoja.

Svorio kategorijoje iki 61 kg aštuntas buvo Lukas Paulauskas, o 6-tas – Arminas Lūža. Šie sportininkai varžybose dalyvavo pirmą kartą.

Dar vieną medalį į namus parsivežė Emilis Mikalkevičius. Svorio kategorijoje iki 89 kg jis užėmė antrą vietą,  dvikovėje sportininkas iškėlė 135 kg. Nugalėtoju šioje svorio kategorijoje tapo Domantas Jasudis, jo dvikovė –147 kg. Svorio kategorijoje iki 96 kg trečia vietą užėmė Gytis Matešiūnas. Jis stūmimo ir rovimo veiksmu iškėlė 136 kg.