Alytuje vykusiame jaunių čempionate - puikus Rokiškio sportininkų pasirodymas (1)

Publikuota: 2020-07-22 Kategorija: Sportas
Alytuje vykusiame jaunių čempionate - puikus Rokiškio sportininkų pasirodymas
P. Stuglytės ir trenerio R. Šinkūno asm. archyvo nuotr. / Čempionato prizininkai P. Stuglytė ir E. Turčinskas

Alytuje šį savaitgalį vyko Lietuvos jaunių čempionatas. Jaunieji Rokiškio sportininkai varžėsi disko, kūjo metimo, rutulio stūmimo, trišuolio rungtyse. Kaip sako iš varžybų grįžę sportininkai ir treneriai, pasiekti dar aukštesnių rezultatų trukdė lauke tvyrojęs karštis. Sporto aikštyne buvo 30 laipsnių karščio.

Rezultato skirtumas tik vienas centimetras

Kūjo metimo rungtyje tarp vaikinų Jokūbas Kalpokas, 5 kg sveriantį įrankį nusviedęs 43.77 metrus ir tarp merginų Rugilė Mikalajūnaitė, 3 kg sveriantį įrankį nusviedusi 48.03 metrus iškovojo trečiąsias vietas. Nuo antros vietos nugalėtojos Rugilė Mikalajūnaitė atsiliko tik vienu centimetru. Juos varžyboms ruošė treneris V. Čereška.

Jauniausias dalyvis disko metimo rungtyje

Eitvidas Turčinskas disko, svečiančio 1,5 kg, metimo rungtyje, įrankį nusviedė 40,27 metrus ir iškovojo trečią vietą. Jis buvo jauniausias iš visų šioje rungtyje dalyvavusių varžovų, savo jėgas išbandęs šiame čempionate. E. Turčinsko treneris R. Šinkūnas.

Prizines vietas pelnė dvejose rungtyse, tačiau tikėjosi geresnių rezultatų

Disko metimo rungtyje nepralenkiama buvo Paulina Stuglytė, įrankį numetusi 42,05 metrus ir užėmusi pirmą vietą. Ją varžyboms ruošė J. Radžius, R. Šinkūnas. Prizinę trečiąją vietą ji iškovojo ir rutulio stūmimo rungtyje (11.61m). Nors rezultatai geri, savo pasiekimais Paulina nėra visiškai patenkinta. Kaip sako sportininkė, disko metimo rungtyje nepavyko susitvarkyti su technika, todėl tikisi geriau pasirodyti kitose varžybose, kurios dar laukia. „Rutulio stūmimo rungtyje prastai sekėsi visoms sportininkėms. Pirmos vietos rezultatas 12,08m. Galbūt paveikė karštis, galbūt tai, kad rungtynėse dalyvavom antra diena iš eilės“- sako P. Stuglytė.

Trišuolio prizininkas

Trišuolio rungtyje antrą vietą iškovojo R. Jankausko ir V. Čereškos auklėtinis Ronaldas Žiogas. Jo rezultatas 13,54 m.

Ronaldas Žiogas ir Paulina Stuglytė pakviesti į Lietuvos rinktinę.

Rajonų grupėje Rokiškio komanda užėmė 5-ą vietą. 

Pasak trenerio Valento Čereškos, šis čempionatas staigmenų nepateikė. Didžiausias iššūkis sportininkams buvo susitaikyti su karščiu. Sporto aikštyne vyravo +30 laipsnių temperatūra.

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video