Aš ir tėtis žaidžiame futbolą (0)

Publikuota: 2019-06-07 Kategorija: Sportas
Aš ir tėtis žaidžiame futbolą
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos nuotr. / Futbolo aikštelėje susirungė mokiniai ir jų tėveliai

Birželio 6 d. Rokiškio Senamiesčio progimnazijos dirbtinės dangos futbolo aikštelėje vyko įnirtinga skirtingų kartų kova – susirungė ir kamuolius gainiojo Senamiesčio progimnazijos mokiniai ir jų tėveliai. Šių rungtynių idėjos pagrindinė iniciatorė – progimnazijos direktorė Saulė Kazinavičienė, o prie varžybų įgyvendinimo prisidėjo ir Futbolo mokykla – klubas „Lituanica“.

Renginys prasidėjo įvairiais apšilimo pratimais bei mankštomis. Susipažinę su futbolo pagrindais, tėvai ir tėveliai buvo susiskirstyti į komandas. Varžybos vyko dviem frontais – su tėveliais varžėsi ir pradinių klasių moksleiviai ir darželinukai (FMK Lituanica auklėtiniai).

Pirmų – ketvirtų klasių mokinių tėvelius atstovavo 10 ištikimiausių tėvų, kuriems iššūkį metė 12 moksleivių. Tėvelių ir vaikų komandos buvo suskirstytos į 2 penketus: kiekvieną jų sudarė penki dalyviai - penki tėčiai rungėsi prieš savo vaikus.

Kadangi stadione buvo labai karšta, komandos keitėsi penketais -  visai kaip ledo ritulyje. Kol vieni kovėsi, kiti ilsėjosi, gaivinosi vandeniu ir palaikė savo komandas.

Įtemptoje ir permainingoje dvikovoje tarp 2010-2007 gim. metų moksleivių ir tėvų pergalę minimaliu rezultatu šventė tėveliai. Jaunieji futbolininkai pažadėjo kitais metais būtinai įveikti tėvelius, o tėveliai savo ruoštu pripažino, kad galbūt tai paskutinė galimybė įveikti greitai augančius vaikus.

Ikimokyklinukų ir tėvelių dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 6:6. Mažieji futbolo mokyklos Lituanica auklėtiniai rezultatu neapsidžiaugė, tačiau buvo pakilios nuotaikos.

Visi turnyro dalyviai džiaugėsi sportiškai praleidę ketvirtadienio pavakarę žaisdami futbolą. Kaip ir pridera rimtuose futbolo turnyruose, visos komandos buvo apdovanotos atminimo medaliais. Šia švente džiaugėsi ir mamos, kurios juokaudamos nerado atsakymo į klausimą kas yra didesni vaikai – tėčiai ar mokyklinukai.

Futbolo mokykla - klubas „Lituanica“ kviečia sportuoti  net tik mokslo metais, bet ir vasarą! Čia futbolą žaidžia nuo 2007m. gimusių, iki pačių jauniausių vaikų. Šiuo metu FMK Lituanica ieško komandų papildymo ir kviečia 2010m., 2011m./2012m., 2013m. ir jaunesnius vaikus prisijungti prie futbolo treniruočių. Vasaros metu sporto užsiėmimai vyks birželio ir rugpjūčio mėnesiais.

Futbolo treniruotės yra dalinai finansuojamos NVŠ programos tikslinėmis valstybės/Europos Sąjungos lėšomis. Komandų registracija:  http://t2m.io/jhXM4US1

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą