Rokiškio rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus specialistai susitiko su Lietuvos gamtos fondo atstovais (0)

Publikuota: 2021-08-27 Kategorija: Savivalda
Rokiškio rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus specialistai susitiko su Lietuvos gamtos fondo atstovais
Rokiškio Sirena nuotr. / Medis

Penktadienį, rugpjūčio 27-ąją, Rokiškio rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus specialistai susitiko su Lietuvos gamtos fondo atstovais, kurie specialistus supažindino su šiuo metu Lietuvos gamtos fonde rengiama paraiška projektui, kurio tikslas - senų medžių ir su jais susijusių retų rūšių (vabzdžiai, grybai, kerpės) išsaugojimas. 
 
Pagrindinė praktinė veikla - senų vertingų medžių inventorizacija, arboristinė priežiūra ir apsaugos sutarčių su savininkais pasirašymas.
Rokiškio rajono savivaldybė pakviesta dalyvauti šioje veikloje, kuri būtų finansuojama iš Europos sąjungos ir Aplinkos ministerijos lėšų (LIFE programa), numatoma trukmė: 2022 m lapkritis - 2029 kovas.
 
Paraiškos rengimas, darbų vykdymas ir finansavimas bus vykdomas per Lietuvos gamtos fondą ir kitus projekto partnerius, iš savivaldybės bus reikalingas pritarimas darbams, leidimų jiems išdavimas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video