Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pristatė savivaldybės 2020 m. veiklos ataskaitą (1)

Publikuota: 2021-03-27 Kategorija: Savivalda
Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pristatė savivaldybės 2020 m. veiklos ataskaitą
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono savivaldybės administracija

Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas pristatė savivaldybės 2020 m. veiklos ataskaitą:
 
„Nesuklysime 2020-uosius metus pavadinę tikrais išbandymų metais, kurie palietė be išimties kiekvieną iš mūsų. Tačiau nepaisant pasaulį paralyžiavusio COVID-19, nesustojome, atvirkščiai, susitelkėme bendram darbui ir didžiąją dalį tikslų, kuriuos užsibrėžėme 2020-aisiais, sėkmingai įgyvendinome. Todėl neketiname mažinti tempo, ambicijų ir šiais metais, kad Rokiškis taptų konkurencingu rajonu, siekdami pritraukti investicijas, gerinti verslo aplinką, didinti turistų srautus bei pačių gyventojų pasitenkinimo gyvenimo rajone kokybę.
 
COVID-19 akivaizdoje sugebėjome išlaikyti visas numatytas lėšas smulkiam verslui. Džiaugiamės, kad paremta rekordiškai daug smulkiųjų verslininkų, kuriems šis laikotarpis buvo itin sunkus. Pirmą kartą Rokiškyje surengtas verslo forumas pritraukė daug dalyvių, startavome su bendradarbystės centro projektu „Spiečius“.
 
Rokiškio ežero pakrantė įgavo patrauklesnį veidą – pradėti paplūdimio tvarkymo darbai, įrengtas batutų parkas bei numatyta vandens pramogų plėtra – planuojama pastatyti vandenlenčių parką. Pernai miestas kaip niekad pražydo įvairiausiais gėlynais. Šiemet kruopštaus darbo rezultatai turėtų dar labiau džiuginti žmones ir ne tik Rokiškio mieste.
 
Ištesėtas pažadas ledo ritulininkams – baigti ledo aikštelės stoginės darbai. Džiugina atsinaujinančios švietimo įstaigos. Didelis dėmesys buvo skirtas ir rajono kelių būklei – rekonstruota daug kelių, žymiai pagerėjo rajono žvyrkelių kokybė. Rokiškio miestą ir Kavoliškį sujungė patogus, gyventojų jau spėtas pamėgti takas, pėstieji saugiau gali jaustis ir mieste, eidami Ąžuolų gatve.
 
Tikime, kad ne mažiau produktyvūs bei darbingi bus ir šie metai. Nuoširdžiai dėkoju visiems, prisidėjusiems, palaikiusiems ir įgyvendinusiems idėjas, projektus ir iniciatyvas.
 
Gyvenimas parodė, kad bet kada gali užklupti netikėta, mums ne iki galo pažįstama situacija, todėl visi turime išmokti prisitaikyti prie kintančių gyvenimo sąlygų, dinamiškumo. Tik eidami tokiu keliu galėsime džiaugtis klestinčiu, šiuolaikišku miestu. Kiekvienas iššūkis, neeilinė situacija moko daugybės naujų dalykų. Į daugelį jų pažvelgėme kitomis akimis. Pasibaigus pandemijai, būsime, o ir dabar jau būkime kitokie – susitelkime, gerbkime vieni kitus, dirbkime bendram rajono labui, nes buvo, yra ir bus svarbiausia vertybė žmogus".
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video