Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras turi naują direktorę (57)

Publikuota: 2018-06-26 Kategorija: Savivalda
Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centras turi naują direktorę
Monikos Meilutės nuotr. / Danguolė Kondratenkienė

Birželio 26 dieną Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centre (PASPC) naujovės – du kandidatus konkurse įveikusi Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Danguolė Kondratenkienė išrinkta į centro direktorės postą.

Paklausta apie tai, ar konkursą laimėti buvo sudėtinga, sudvejojusi naujoji direktorė sakė, jog apibūdinti vykusį konkursą ganėtinai sunku dėl viduje tvyrojusio jaudulio. “Konkursas nebuvo iš lengvųjų, tačiau daug ką padarė ir jaudulys, kurį jaučiau viso konkurso metu, – kalbėjo D. Kondratenkienė, - Tačiau jaudulys laimėti konkurso visgi nesutrukdė – labai intensyviai ruošiausi, skaičiau, domėjausi, todėl atsakinėjant į klausimus suvokiau, jog praktiškai visus atsakymus puikiai žinau,”.

 Naujoji centro direktorė nesikuklino atvirauti ir apie užplūdusius jausmus laimėjus konkursą. “Be galo džiaugiuosi ir didžiuojuosi savimi, - net per mobiliojo telefono ragelį jautėsi, jog moteris šypsosi, - Tačiau ir suprantu, jog užimdama šias pareigas ant pečių nešiu didžiulę atsakomybę – juk tai tokia įstaiga…”.  Moteris pasakojo, jog šiuo metu jos širdyje ne tik džiaugsmo, bet ir baimės bangos, tačiau tiki, jog dideliu darbu viskas yra įveikiama, o kaip vieną iš stiprybių įvardijo tai, jog kolektyvą jau pažįsta.

Prakalbus apie pirmuosius nuveikti planuojamus darbus naujoji centro direktorė atsakė, jog dabar svarbiausia susipažinti su visais finansiniais rodikliais, dokumentais, sutartimis. “Pradėjus eiti direktorės pareigas visų pirma stengsiuosi kuo greičiau susipažinti su visais įvykusiais pokyčiais, galbūt bus privalu kažką keisti. Taip pat labai viliuosi išklausyti darbuotojų lūkesčius, ieškoti kompromisų bei įstaigą valdyti demokratiškai,” – apie planus kalbėjo Danguolė Kondratenkienė.

Rokiškio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro direktorės pareigas D. Kondratenkienė užims jau liepos pabaigoje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video