Rokiškio miesto atnaujinimo (modernizavimo) projekto kūrimas (1)

Publikuota: 2018-06-26 Kategorija: Savivalda
Rokiškio miesto atnaujinimo (modernizavimo) projekto kūrimas

Šiuo metu Rokiškio rajono savivaldybė dalyvauja Lietuvos ir Vokietijos projekte „Kvartalų energinio efektyvumo didinimo projektų rengimas“, skirtame savivaldybių specialistams. Mokymų metu dalyviai gauna rekomendacijas ir pagalbą rengiant miestų atnaujinimo (modernizavimo) planus savo savivaldybėse.

Mokymus vykdo patyrę Vokietijos ir Lietuvos ekspertai. Miestų planavimo specialistai ir architektai iš Vokietijos bendrovės „Insar consult” atsako už mokymų programą ir jos vykdymą, remiant kitiems ekspertams ir specialistams iš Vokietijos bei padedant projekto koordinatorei „Housing Initiative for Eastern Europe“ (angl. sutr. IWO). VšĮ „Būsto energijos taupymo agentūra“ (BETA) įtraukia ir Lietuvos ekspertus.

Projektinio darbo metu visi projekto dalyviai parengs konkrečius atnaujinimo projektus savo savivaldybėse nagrinėjamuose atvejuose. Todėl norime, kad visame Rokiškio miesto modernizavimo projekto rengimo procese aktyviai dalyvautų miesto ir rajono gyventojai. Mums labai svarbu žinoti, kokiame mieste Jūs norite gyventi, ir kokį Rokiškį įsivaizduojate po 10-20 metų.

Pasvarstykime kartu, ką reikėtų pakeisti, pastatyti, o gal tiesiog nugriauti, kad mums visiems norėtųsi sugrįžti į Rokiškį, džiaugtis gražiu ir prasmingu gyvenimu modernioje aplinkoje. Tad norime išklausyti Jūsų idėjų, pasiūlymų, ateities vizijų. O galbūt galite pasiūlyti Jums patikusią idėją, kuri jau yra įgyvendinta kitame mieste? O gal kilo kažkokia idėja bendraujant su draugais ar kolegomis?

Šiuo metu vyksta tik pradinė būsimo projekto stadija – mokymai, informacijos rinkimas ir sisteminimas, esamos būklės analizė. Patį projektą įgyvendinti pradėsime tik po kelių metų, nes pirmiausia reikia žinoti, kokį miestą Jūs norite matyti ateityje, kas yra svarbiausia Jūsų miestui. Turėdami šią informaciją, galėsime ruošti projektą, o tai užims nemažai laiko.

Kviečiame aktyviai įsitraukti į miesto modernizavimo projekto kūrimo procesą, siūlyti savo idėjas, mintis, vizijas, sprendimus ir pageidavimus. Juos galite pateikti iki liepos 31 d. el. paštu: urbanistika@post.rokiskis.lt arba tel.: 8-699-53582, 8-693-51377.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą