Rokiškio mieste ir rajone - naujos nuorodos į lankytinas vietas (0)

Publikuota: 2019-01-30 Kategorija: Savivalda
Rokiškio mieste ir rajone - naujos nuorodos į lankytinas vietas
Rokiškio rajono savivaldybės nuotr. /

Rokiškio mieste ir rajone užbaigtos įrengti rodyklės pėstiesiems bei informaciniai kelio ženklai nukreipiantys į lankytinas vietas ir objektus.

Vykdant projektą „Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“ Rokiškio rajono savivaldybėje buvo įrengti 32 informaciniai kelio ženklai (23 – Nr. 628 ir 9 – Nr. 629), Rokiškio mieste – 12 vienetų krypties rodyklių pėstiesiems.

Informaciniai kelio ženklai (Nr. 628) nukreipia į paminklą signatarui Vytautui Gužui, Lenkijos Prezidento Komarovskio prosenelio kapavietę, Kamajų žydų senąsias kapines ir kitas lankytinas vietas bei žymi (ženklai Nr. 629) Obelių žydų senąsias kapines, apžvalgos bokštą, Salų dvaro sodybą ir kt.

Rokiškio mieste įrengtos rodyklės pėsčiuosius nukreipia į Rokiškio dvaro sodybą, Šv. Mato bažnyčią, Rokiškio kalvarijas, Nepriklausomybės aikštę.

Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Audronė Gavėnienė teigė, kad projektas, kurio tikslas išplėsti ir pakelti į aukštesnį informatyvumo lygmenį Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių teritorijose esančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinę infrastruktūrą, įrengiant  naujus ženklinimo infrastruktūros objektus, Rokiškio rajone užbaigtas. „Sausio 29 dieną buvo atvykę rangovai šiek tiek pataisyti įrengtas rodykles. Šiai dienai, kaip ir buvo sutarta, visi žeklai yra įrengti, liko tik atsiskaityti su rangovais už atliktus darbus – tą padaryti privalome per trisdešimt dienų,“ – sakė A. Gavėnėnienė.

Vyriausioji specialistė pridūrė, kad nors visi ženklai jau įrengti – projektas dar tęsis iki liepos 1 dienos. Iki numatyto termino bus pastatyti 4 regioniniai stendai prie Pandėlio ir Obelių. „Šiuo metu stendams dar tik rengiamos techninės sąlygos. Darbai dar tik bus perkami,“ – teigė specialistė.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video