Rangovų dovana – tramplinas automobiliams gadinti (foto) (3)

Publikuota: 2018-08-21 Kategorija: Savivalda
Rangovų dovana – tramplinas automobiliams gadinti (foto)
Monikos Meilutės nuotr. / Įsukimą į Panevėžio gatvę gyventojai vadina tramplinu automobiliams laužyti

Įsukimas iš Jaunystės į Panevėžio gatvę ne vienam jos gyventojui nervus „ėdantis“ reikalas – kaip teigė įvardintos gatvės gyventojas, įsukime jau bene metus žioji išilga duobė, kurią pašnekovas įvardijo kaip trampliną automobiliams laužyti.

„Dar pernai metais remonto darbų metu buvo iškastas ir paliktas griovelis, kurio „dėka“ laužomi gyventojų automobiliai. Ne kartą problemą bandėme spręsti ir mes – griovelis keliskart buvo užpiltas, tačiau stipriau palijus vanduo visą žvyrą išplaudavo. Su kaimynais ir peticiją rašyti ruošiamės, bet ar ji kažką padarys...“ – skundėsi su „Rokiškio Sirena“ susisiekęs asmuo.

Atsako už šį projektą atsakinga statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjo pavaduotoja Aušra Vingelienė:

„Vykdomo projekto tikslas įrengti pėsčiųjų bei dviračių takus Jaunystės, P. Širvio bei Panevėžio gatvėse. Šiuo metu vis dar vyksta statybos darbai, kurie pasibaigti turi rugsėjo 30 d. – būtent šią dieną ir bus sutvarkyta minėtoji vieta, kurioje buvo išpjautas asfaltas dėl bortų keitimo. Ankščiau išpjauta vieta nebus tvarkoma, nes projekte yra numatytas darbų eiliškumas, kurį rangovas ir vykdo: visų pirma  tvarkomi prie įvažiavimų esantys bortai, tuomet bus klojamos takų trinkelės, po kurių bus atstatomos vietos, kuriose buvo išpjautas asfaltas. Išpjautų vietų yra keletas, o technikos dėl vienos vietos atsivaryti mes tiesiog negalime, todėl visus asfalto atstatymo darbus atliksime vienu metu”.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video