Šoktelėjęs termometro stulpelis į Rokiškį atkėlė... Veneciją (1)

Publikuota: 2019-01-17 Kategorija: Savivalda
Šoktelėjęs termometro stulpelis į Rokiškį atkėlė... Veneciją
Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centro nuotr. /

Pirmojoje savaitės pusėje miestą nuklojo sniego patalas. Termometro stulpeliui šoktelėjus kiek aukščiau nulio sniegas ėmė tirpti, o susikaupęs vanduo „užtvindė“ pėsčiųjų tako dalį miesto centre.

Tačiau skųstis suskubo ne visi – Rokiškio turizmo ir tradicinių amatų informacijos ir koordinavimo centras nepraleido progos papokštauti: išlankstę keletą popierinių laivelių juos paleido į susidariusį „tvenkinį“ ir socialiniame tinkle garsiai sudvejojo ar Venecija atsikėlė į Rokiškį, ar atvirkščiai – Rokiškis persikėlė į Veneciją.

Socialinio tinklo Facebook komentatoriai taipogi suskubo išsakyti savo nuomonę po centro paskelbtu pranešimu. Vieni piktinosi tarnybų darbu, kiti nepraleido progos turizmo centro darbuotojų pagirti už išradingumą ar pasidžiaugti, kad galiausiai išsipildys svajonė aplankyti Veneciją, kuri, pasirodo, nėra jau taip toli.

Rokiškio miesto seniūno pavaduotojas Egidijus Žaliauskas sakė, jog tokia situacija susidarė dėl to, jog paspaudus šaltukui užšalo vandens nutekėjimo ertmės. „Kadangi pusnys susidarė ant vandens nutekėjimo ertmių, jos užsikišo, užšalo, todėl ant pėščiųjų tako susidaręs vandens telkinys laikosi vietoje,“ – sakė R. Žaliauskas pridurdamas, jog taipogi vandens telkinio susidarymą įtakojo ir gatvės nužemėjimas.

R. Žaliauskas patikino, kad apie problemą bus pranešta atsakingoms instancijoms – šiuo atveju Rokiškio komunalininkui, kuris, įvertinęs situaciją, problemą mėgins išspręsti.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video