Obelių seniūnas atleidžiamas iš pareigų (20)

Publikuota: 2019-03-25 Kategorija: Savivalda
Obelių seniūnas atleidžiamas iš pareigų
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Eugenijus Narkūnas

Net kelios Rokiškio rajono seniūnijos šiemet turės naujus vadovus. Kovo 8-ąją į užtarnautą poilsį išėjo 19-ka metų Pandėlio seniūnijai vadovavęs Romualdas Varanius. Jį poste pakeitė konkursą laimėjęs Kazliškio seniūnas Algirdas Kulys. Taigi, be seniūno kol kas yra ši seniūnija. Be to, balandžio pradžioje į užtarnautą poilsį bus išlydėta ir Jūžintų seniūnė Audronė Baltuškaitė. Kol kas ir šiai seniūnijai vadovas nerastas – konkurse dalyvavo vienas asmuo, tačiau komisijos netenkino jo žinios. O netrukus atsilaisvins ir Obelių seniūnijos vadovo postas: Eugenijų Narkūną savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva atleido iš pareigų.

Prieš antrąjį merų rinkimų turą – kovo 15 dieną, Obelių miestą pasiekė naujiena – Obelių seniūnas Eugenijus Narkūnas atleidžiamas iš pareigų. Šį įsakymą pasirašė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva.

„Obelių seniūno veikla įvertinta neigiamai, todėl buvo priimtas sprendimas jį iš pareigų atleisti. Pagal visas darbines pozicijas aš kitaip pasielgti negalėjau. Praėjusiais metais jam buvo paskirtas griežtas papeikimas – taip pat dėl veiklos, t.y. padarytus nusižengimus, o kartais – neveikimą, todėl buvo neigiamai įvertintas jo darbas. Šį kartą sprendimas yra priimtas, o daugiau pasakyti aš negaliu.“ – teigė Rokiškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Nataša Aleksiejeva.

Pasak Rajono savivaldybės administracijos direktorės, laukia procedūriniai klausimai, tačiau jis šiuo metu turi nedarbingumą. „Seniūnas savo atžvilgiu atliks tam tikrus veiksmus – gali sprendimą skųsti, teikti pastabas, todėl kol kas neskubame skelbti konkurso ir ieškoti kito seniūno – oficialiai jis dar nėra atleistas.“ – situaciją komentavo N. Aleksiejeva.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video