Šienavo, nušienavo ir... prisišienavo (foto) (3)

Publikuota: 2018-08-27 Kategorija: Savivalda
Šienavo, nušienavo ir... prisišienavo (foto)
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka. /

"Rokiškio Sirenos" redakciją pasiekė skaitytojo skundas dėl netvarkingo darbininkų darbo. "Rugjūčio 27 d. apie 15 valandą radau nemalonų radinį: Respublikos gatvėje paliktas mano automobilis buvo "nutaškytas" ką tik nupjauta žole. Nušienauta žole taipogi buvo "papuošti" ir šaligatviai bei važiuojamoji kelio dalis. Šaunu, jog miesto aplinka prižiūrima ir tvarkoma, tačiau tokie radiniai tikrai gadina nuotaiką, juk šienaujamos žolės plotuose pasitaiko ir akmenų ar kitokių dalykų, kurie gali rimčiau apgadinti paliktą automobilį," - sakė pašnekovas (pašnekovo vardas ir pavrardė redakcijai žinomi). Skaitytojas pabrėžė, jog nušienauta žole padabintas buvo ne tik jo pastatytas automobilis, bet ir kitos šalia šienaujamų plotų paliktos transporto priemonės.

Redakcija sulaukė pranešimo iš antrojo pasipiktinusio rokiškėno: "Automobilį palikau stovėti Respublikos gatvėje. Atėjęs pastebėjau, jog šalia mano transporto priemonės buvo šienauta žolė, o galiniame vairuotojo pusės lange atkreipiau dėmesį į įskilimą - tikriausiai rankinės žoliapjovės pagautas akmenukas skrido. Kadangi įskilimas nebuvo labai didelis sėdau už vairo ir važiavau... ko pasekoje langas visiškai išdužo ir sukrito į saloną," - piktai kalbėjo pranešėjas.

Į Respublikos gatvę (kurioje buvo šienaujama šalikelė) nuvykome ir mes, tačiau... nušienautos žolės požymių - bene nebelikę: nuo važiuojamosios dalies bei šaligatvių žolė sušluota, o aptaškytų automobilių pastebėti taipogi nepavyko.

Norėtųsi pasidžiaugti, jog ne tik darbą atliko, bet ir aplinką darbininkai susitvarkė labai efektyviai, tačiau džiaugtis nenorės nei aptaškyto, nei išdaužto lango automobilių savininkai.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą