Vasaros sezono atidarymo šventė prie Rokiškio ežero (video+foto) (7)

Publikuota: 2021-06-01 Kategorija: Renginiai
Vasaros sezono atidarymo šventė prie Rokiškio ežero (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Vasaros sezonas atidarytas prie Rokiškio ežero

Birželio pirmąją, minint vaikų gynimo dieną, Rokiškio baseinas antrus metus iš eilės šventė vandens batutų parko sezono atidarymą.

Renginį nuotaikingai pradėjo vedėja ir atlikėja Jūratė Garnelienė su daina „Mūsų dienos kaip šventė", toliau pasirodė Rokiškio kultūros centro pramoginių šokių kolektyvas „PaŠoK". Įvadinį žodį tarė Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, sveikindamas renginio dalyvius su vaikų gynimo diena ir gražiu oru, leidusiu atidarymo šventei vykti sklandžiai.

Rokiškio baseino direktorius Vitalijus Jocys taip pat džiaugėsi batutų parko atidarymu ir kartu apgailestavo, jog Rokiškio ežero laiku nepasiekė žadėta Wake-In vandenslidžių parko įranga. „Rangovai įrangos nuotraukas mums jau pristatė, viskas turėjo būti paruošta šiandien, tačiau kita įmonė užtruko su strypų cinkavimu ir, deja, bet atidaryme žadėtos pramogos neturime. Tačiau savaitės bėgyje viskas turėtų būti savo vietose, galbūt jau kitą savaitgalį pramogautojai galės džiaugtis Wake-in linksmybėmis", – „Rokiškio Sirenai" situaciją komentavo V. Jocys.

Šventinėje programoje vokalinė vaikų grupė „Akoladė" (vadovė Aurelija Trasytė) atliko dvi nuotaikingas daineles, keletą energingų šokių pademonstravo Ingridos Mulvinienės šokių grupė su „Kango Jumps", o Rokiškio vaikų ir jaunimo teatras „Grįžulo ratai" žiūrovams greitakalbėmis priminė, ką reiškia sugrįžti į smagią vaikystę. Dalyvius taip pat nudžiugino Rokiškio skraidymo asociacijos „Puga" oro pasirodymas, pamėtėjęs mažiesiems saldainių iš viršaus, o šventę su muzika užbaigė Rokiškio jaunimo centro DJ – Arnas Jakovlevas ir Aivaras Žukauskas.

Viso renginio metu dalyviai buvo kviečiami pasivažinėjimui keturračiais – vietos verslininkų dovana, o mažieji galėjo į valias dūkti ant nemokamų batutų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video