„Tiesiog Šrekas“: daug spalvų ir veiksmo (15)

Publikuota: 2019-12-30 Kategorija: Renginiai
„Tiesiog Šrekas“: daug spalvų ir veiksmo
D. Baltakio nuotr. / Spektaklio „Tiesiog Šrekas“ aktoriai.

Senųjų metų palydoms skirtas spektaklis „Tiesiog Šrekas“ masino rajono publiką. Surengti net trys pasirodymai. Daug spalvų, veiksmo, įdomių sprendimų domino rokiškėnus. Kaip ir klausimas, ką vaidins rajono meras Ramūnas Godeliauskas.

Spektaklis susilaukė didelio susidomėjimo. Į jį buvo įtraukta daug žinomų rajono žmonių, kolektyvų. Tad natūralu, jog rokiškėnams (ir ne tik jiems) rūpėjo, kaip pavyks įgyvendinti šio spektaklio idėją.

Istorija seniai ir gerai žinoma, ne veltui Šrekas yra vienas populiariausių animacinių herojų. Kaip ir žadėta, spektaklis buvo visai šeimai: vaikai galėjo grožėtis spalvingais aktorių kostiumais, atpažinti žinomų animacinių filmukų veikėjus. Suaugusieji gi spektaklyje ieškojo poteksčių ir taiklių sentencijų.

Pagrindinį Šreko vaidmenį atlikęs operos tenoras Rafailas Karpis buvo tas lyderis, kuris apie save telkė ir vedė komandą. Jo ilgametė scenos patirtis, išskirtinis balsas žavėjo žiūrovus. Tarp rokiškėnų aktorių žibėjo Lordo vaidmenį atlikęs Valerijus Rancevas. Daug juoko sukėlė puikiai spektaklio siužetui pritaikytos dainos. Ypač sėkmingas buvo dviejų dainų mišinys: Šreko atliekamas „Nenoriu, nereikia nei draugių nei draugų“ ir jam atitariančio asilėlio „Reikia draugą turėti“.

Atskirai vertėtų paminėti tai, kad kaip ir kituose Neringos Danienės režisuotuose spektakliuose, išnyko riba tarp scenos ir salės. Veiksmas vyko visoje salėje: pirmosiose eilėse sėdintiems žiūrovams netgi buvo pasiūlyta užkandžių. „Šokoladiniai tarakonai ypač skanūs“, – rekomendavo Šrekas. Pasakų personažų gaudynės, Šreko ir asiliuko kelionė į užburtą pilį buvo palydėti specialiaisiais efektais. Ypač sėkmingas sprendimas buvo vaizdo projekcijos ant salės sienų.

Rokiškėnams aktoriams tekę vaidmenys atskleidė jų talentus. BellaFa ansamblis puikiai atliko joms patikėtas dainas, Choreografijos mokyklos auklėtiniai bei rytietiškų šokių kolektyvas spektakliui suteikė nuotaikos ir spalvų emocingais šokiais.

Tik pačioje spektaklio pabaigoje išaiškėjo svarbiausia intriga, ką gi vaidino rajono meras Ramūnas Godeliauskas. Jis vaidino vyskupą. Kaip ir sufleravo „Rokiškio Sirena“, jis spektaklyje atliko savivaldybei patikėtą funkciją – tuokė Šreką ir Fioną. Po spektaklio meras pasveikino žiūrovus ir linkėjo jiems nebijoti būti kitokiais.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą