Socialinio darbuotojo šventė: padėka tiems, kurie ateina padėti sunkiausią valandą (foto + video) (5)

Publikuota: 2021-10-01 Kategorija: Renginiai
Socialinio darbuotojo šventė: padėka tiems, kurie ateina padėti sunkiausią valandą (foto + video)
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Profesinės šventės proga Socialinės paramos centro specialistams buvo puiki galimybė atsikvėpti nuo kasdienių darbų.

Rugsėjo 27-ąją minima Socialinių darbuotojų profesinė šventė. „Jie yra arčiausiai tuomet, kai žmogui labiausiai reikia pagalbos“, – sako Socialinės paramos centro direktorė Jolanta Paukštienė. Šie žmonės dažnai atsiduria visuomenės problemų, iššūkių, svetimo skausmo ir nelaimių verpetuose. Ir labai retai, tik labai ypatingomis progomis – visuomenės dėmesio centre. 


Socialinio darbuotojo diena buvo puiki proga pasakyti šiems ypatingiems žmonėms „Ačiū“. Todėl Socialinės paramos centras ir pakvietė visus į įspūdingą šventę.


Šioje šventėje atsgręžta į tuos, kurie dalindami savo jėgas, rūpestį, paramą kitiems, dažnai kur kas daugiau, nei reikalauja profesinė pareiga ar pareigybių aprašai. Atsigręžta ne tik dovanojant gėlių žiedus, ne tik tariant skambius padėkos žodžius. Kaip sakoma, kiekvienas gerumas prasideda namie. Tą liudija ir Socialinės paramos centro direktorės J. Paukštienės įžvalga: „Socialinių darbuotojų laimė, kaip ir kitų profesijų darbuotojų priklauso nuo sėkmės, santarvės šeimoje, karjeros, asmeninės sveikatos, meilės sau bei artimui“. Todėl pirmiausia profesinės šventės proga centro darbuotojai ir buvo pakviesti į psichologo Arvydo Liepuoniaus paskaitą, apskritojo stalo diskusijas apie paprastą ir kartu taip trokštamą dalyką – Laimę...


Muzikinius sveikinimus socialiniams darbuotojams ir jų talkininkams skyrė Obelių gimnazijos neformaliojo švietimo skyriaus auklėtiniai ir pedagogai bei moksleivių muzikos grupė „Domino“.


Po to – šilti sveikinimai, kuriuos socialiniams darbuotojams skyrė rajono savivaldybės vicemeras Tadas Barauskas, Rokiškio dekanato dekanas, Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos klebonas Eimantas Novikas bei gausus būrys sveikintojų.


Nė vienas, atidavęs ranką ir širdį žmogui bei visuomenei, neliko pamirštas, visiems Socialinės paramos centro direktorė J. Paukštienė dėkojo už jų darbą, iniciatyvas, idėjas ir pastangas.


Socialinės paramos centras – ne tik rūpinasi kitais, bet ir savaisiais darbuotojais. Čia veikia daugiau nei 100 darbuotojų vienijanti profesinė sąjunga, pasirašyta kolektyvinė darbo sutartis. „Natūralu, kad kitiems kalbėdami apie socialines garantijas, socialinę atsakomybę, pirmiausia patys privalome rodyti pavyzdį“, – sakė Socialinės paramos centro direktorė.


Ji pasidžiaugė, kad šventėje apsilankė Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Krupavičienė ir Lietuvos socialinių darbuotojų profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Alma Neverienė. Jos atvežė įspūdingą dovaną – grupės „Lietuvaičiai“ koncertą.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video