Senamiesčio progimnazijos mokiniai – pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“ dalyviai (foto+video) (1)

Publikuota: 2020-03-12 Kategorija: Renginiai
Senamiesčio progimnazijos mokiniai – pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“ dalyviai (foto+video)
Rokiškio Senamiesčio progimnazijos nuotr. / Senamiesčio progimnazijos mokiniai – pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“ dalyviai

Senamiesčio progimnazijoje 5-8 klasių mokiniai Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-ąsias metines paminėjo netradicine veikla. Pavasariškas oras buvo palankus, todėl iš ryto mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Gyvasis tautos žiedas“.

Išsiskleidė labai graži gyva gėlelė. Lietuvai svarbi istorinė data buvo paminėta masiškai, patraukliai ir žaismingai.

Vyko ir kiti renginiai. Klasės kūrė plakatus, kuriuose įamžino svarbiausius Lietuvos nepriklausomybės trisdešimtmečio įvykius: Sausio 13-ąją, Konstitucijos priėmimą, kaip Lietuva tapo Europos Sąjungos  ir NATO nare ir kt. Po to buvo surengtas šių plakatų pristatymas visose klasėse. Mokiniai taip pat dalyvavo jau tradicija tapusiame protmūšyje „Žinau. Moku. Galiu“.

Šventės proga buvo pasveikinti  progimnazijos sportininkai, garsinantys mokyklą rajone ir Lietuvoje. Tai mergaičių ir berniukų  kvadrato bei mergaičių futbolo komandos. Pagerbti jų treneriai Valdas Savickas ir Vytautas Vajega.

Mokykloje lankėsi garbingi svečiai – rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir vicemeras Tadas Barauskas. Jie mokyklos bendruomenę pasveikino su gražia istorine švente, padėkojo sportininkams ir jų treneriams už nuoširdų darbą.

Šventės linksmoji dalis – varžytuvės „Atspėk dainą“. Klasės buvo suburtos į komandas,  klausėsi įvairių dainų apie Lietuvą ir turėjo jas atspėti bei sudainuoti jų priedainius. Taip smagiai šventė ir buvo užbaigta.

 

                                                                                                                       Nijolė Mikulienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video