Į „Samsonas Rally Rokiškis“ vėl atvyksta Suomijos ralio legenda Toni Gardemeisteris (0)

Publikuota: 2019-07-08 Kategorija: Renginiai
Į „Samsonas Rally Rokiškis“ vėl atvyksta Suomijos ralio legenda Toni Gardemeisteris
Asmeninio archyvo nuotr. / Toni Gardemeisteris

Rugpjūčio 9-10 dienomis Rokiškyje ir jo apylinkėse įvyks jau trečius metus iš eilės rengiamos „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybos. Jose pasirodys ne tik Lietuvos ralio elitas, bet ir gausus būrys užsienio lenktynininkų. Šįkart apie vieną iš dalyvių, atvyksiančių iš Suomijos.

Ralio vardo partneris ir vienas iš organizatorių Martynas Samsonas, asmeniškai bendraujantis su Suomijos lenktynininkais, patvirtino, kad ralio žiūrovai Rokiškyje ir vėl pamatys legendinį suomį, praeityje Pasaulio ralio čempionate dalyvavusį Tonį Gardemeisterį. Šis lenktynininkas ypač gerai žinomas vyresnės kartos žiūrovams.

„Toni pažadėjo, kad vėl atvažiuos į ralį. Duosime jam tą patį BMW, su kuriuo jis pas mus lenktyniavo ir pernai. Tikiuosi, kad žiūrovams patiks jo pasirodymas. Toni yra Suomijos ralio legenda, todėl džiaugiuosi, kad tokius lenktynininkus žiūrovai galės pamatyti mūsų ralyje“, - sakė Martynas Samsonas.

Savo aktyvią sportinę karjerą pabaigęs ir jaunųjų talentų paieškomis bei treniravimu dabar užsiimantis suomis Toni Gardemeisteris tikina, kad džiaugiasi galimybe ir vėl pasirodyti Rokiškyje. Anot legendinio piloto, jam Rokiškyje patiko tiek greičio ruožai, tiek ralio atmosfera.

„Malonu ir vėl sulaukti kvietimo dalyvauti ralyje Lietuvoje. Praėjusiais metais nepavyko baigti šių varžybų. Sugedome įpusėjus joms, todėl šiemet bandysime finišuoti. Greičio ruožai Rokiškyje man labai patiko. Jie labai greiti, techniški, todėl pažadėjome organizatoriams, kad atvyksime. Tikiuosi, kad šiemet seksis geriau ir žiūrovai mus pamatyti galės visuose greičio ruožuose“, - sakė Toni Gardemeisteris.

Martynas Samsonas taip pat užsiminė, kad „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose startuos ir daugiau greitų Suomijos lenktynininkų. Kai kurie iš jų savo dalyvavimą jau patvirtino, dar su keliais vyksta derybos. Apie dar vieną greitą lenktynininką iš Suomijos, startuosiantį „Samsonas Rally Rokiškis“ varžybose – jau kitame pranešime spaudai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video